رنگی یاب – ساوا و طعم اصیل ایرانی - رنگی رنگی

رنگی یاب – ساوا و طعم اصیل ایرانی

رنگی یاب – ساوا و طعم اصیل ایرانی

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

ایران قشنگ ما از کنار هم قرار گرفتن فرهنگ ها، گویش ها و در نتیجه طعم ها و رنگ های مختلف شکل گرفته. هر کدوم از شما دوست های رنگی، از هر شهر و روستایی که باشین، محصولات غذایی مخصوص خودتون رو دارین که با مناطق دیگه متفاوت هست. همین تنوع دلنشین باعث شده تا کسب و کار ساوا شکل بگیره.

داستان ساوا از دل بازارهای محلی و کوچک روستاها و شهرهای زیبای ایران شروع شد. محصولات غذایی متنوع، سال‌ها در اون شهر و روستا تولید می‌شن و ریشه در فرهنگ مردم اون منطقه جغرافیایی دارن، بعضی از اون ها نسبت به بقیه کمتر شناخته شدن. حالا ساوا دست به کار شده تا مردم بقیه مناطق رو بیشتر با این خوراکی های اصیل آشنا کنه.

معمولا خریداران خوراکی‌های محلی و بومی، که اهل اون منطقه نیستن اطلاعات کمی نسبت به شیوه ی استفاده و نگهداری از اون ها دارن و به همین دلیل نمیتونن به اندازه کافی ازشون لذت ببرن. برای همین هم ساوا تلاش کرده با تولید محتوا درباره چگونگی نگهداری و مصرف محصولات، به ما کمک کنه.

شما میتونین اطلاعات بیشتر در مورد انواع خوراکی هایی که در فروشگاه شون موجود هستن، شیوه ی سفارش و توضیحات هر محصول رو در سایت ساوا و اینستاگرام این برند savalocal به دست بیارین. یادتون نره تا با معرفی اون ها به بقیه، ازشون حمایت کنین 🙂

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. یگانه
    ۲ مرداد ۱۳۹۹

    پیج اینستاگرامی یورآرت?‍♀️❣
    @yor_art_ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...