رنگی یاب – سلامتپاد ، سایتی که به سلامت زنان اهمیت میده - رنگی رنگی

رنگی یاب – سلامتپاد ، سایتی که به سلامت زنان اهمیت میده

رنگی یاب – سلامتپاد ، سایتی که به سلامت زنان اهمیت میده

دنیای بزرگ و شگفت انگیزی که توش زندگی می کنیم پر از اتفاقات ریز و درشت خوبی هست که آدم های رنگی باعثش میشن. آدم هایی که تصمیم گرفتن با عینک رنگی بین به دنیا نگاه کنن و با کمک خلاقیتشون ایده های جدیدی رو به وجود بیارن و جای زیباتری برای زندگی بسازن. ماهم هر بار در رنگی یاب به سراغ این افراد، ایده ها و کسب و کارها میریم تا با معرفی کردنشون هم حمایت کنیم و هم نقشی در گسترش این موج مثبت داشته باشیم.

star2

ما در سبک زندگی رنگی رنگی معتقدیم که میشه با ایجاد تغییرات کوچک و مثبت یک زندگی رنگی و سالم ساخت، به همین علت امروز قصد داریم سایت سلامتپاد رو معرفی کنیم که هدفش ایجاد تغییراتی در سبک زندگی زنان هست و بهشون کمک میکنه تا بتونن از نظر جسمی و ذهنی سالم تر زندگی کنن.

salamatpaad.com مطالب متنوع و جالبی در مورد زندگی سالم به اشتراک میذاره، از دستورهای آشپزی گرفته تا پادکست های کوتاه، که هر کدوم نکات جالب و مهمی رو بهمون یادآوری میکنن. مطالب این سایت رو میتونین از طریق شبکه اجتماعی هم دنبال کنین. این مجموعه با اسم salamatpaad در اینستاگرام فعالیت داره و بهتون کمک میکنه یک سبک زندگی بهتر برای خودتون بسازین.

سلامتپاد دوست داره که در مسیر «خلق ذهنی شاد در بدنی سالم» به شما کمک کنه، چون معتقده که همه ی زنان حق دارن «بهترین خودشون باشن، خوشحالی رو تجربه کنن».

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. S.T
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

  عالیه
  مخصوصاً رسپی‌ها😃
 2. Hobbita
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

  ممنون بابت معرفی این سایت مفید 🌸
 3. نیلوفر
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

  طرح هزار خشت انتشارات دبستانک
  که اگه مبلغی رو بهشون بدی دوبرابر اون مبلغ کتاب میفرستن واسه کودکان مناطق محروم
  و مستند بهتون بازخورد میدن
  خیلی خوبن
  • رنگی رنگی
   ۱ تیر ۱۳۹۸

   ممنون از پیشنهادتون، بررسی میکنیم حتما :)
 4. شهریار حمیدی
  ۲۹ مهر ۱۳۹۸

  ممنون بابت معرفی وبسایتهای مفید.
  من از وبسایت آنلاین مامایی خاتون هم استفاده کردم، چون واقعا برای بانوان و خانواده ها مفید هست و در راستای سلامتی خانواده ها، وبسایت ارزشمندی است.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...