رنگی یاب – دنیای مجسمه های سحر - رنگی رنگی

رنگی یاب – دنیای مجسمه های سحر

رنگی یاب – دنیای مجسمه های سحر

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون بستری از رنگ، خلاقیت و مهربانی باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند و شادی به زندگی اضافه کنن. کافیه عینک رنگی یاب مون رو به چشم بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. این موضوع میتونه بهتون کمک کنه تا کمی بیشتر به توانایی های خودتون توجه کنین و در نهایت به این نتیجه برسین که اگر رویایی دارین، قدرت رسیدن به اون رو هم در وجودتون دارین. اگر این موضوع رو از صمیم قلب باور کنین، شاید چند وقت دیگه در رنگی یاب در مورد شما و موفقیت بزرگتون بنویسیم 🙂

هنر یکی از روش های سخن و انتقال احساساته. گاهی ممکنه هنرمند از طریق آثارش بخواد تا پیام مهم و آموزنده ای رو منتقل کنه یا حتی بخواد به سادگی یک حس درونی رو به دنیای اطرافش انتقال بده. در نهایت ظرافت کار، پیام، و زیبایی آثار دست ساز باعث ارتباطی بین هنرمند و فرد هنردوست میشه همین موضوع میتونه نقطه ی شروعی برای یک کسب و کار رنگی باشه.

سحر مطهری نژاد هنرمند مجسمه سازی هست که کارش رو با ظرافت زیادی انجام میده. روی جزئیات چهره ها با حوصله کار میکنه و در نهایت آثاری رو میسازه که میتونن به عنوان زیورآلات، یک وسیله ی تزئینی، گلدون و … استفاده بشن. سحر یک طراح با استعداد هست و شما میتونین در صفحه ی اینستاگرامش این طراحی ها رو هم ببینین و لذت ببرین. این هنرمند کارهاش رو به صورت تک نسخه و اختصاصی میسازه و هیچ دو اثری شبیه به هم نیستن و شما بعد از سفارش، محصول منحصر به فردی رو دریافت میکنین.

شما میتونین از طریق صفحه ی sahar_motaharinezhad آثار رو ببینین و سفارشتون رو ثبت کنین. یادتون نره که با معرفی این مجسمه ساز به بقیه میتونین ازش حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دختر رنگی رنگی
  ۲۲ مهر ۱۳۹۹

  چه گوگولی بودن😊
 2. ارمک
  ۲۷ مهر ۱۳۹۹

  سلام “کافه مزرعه” برای یه دختر توانمند روستایی تو گیلانه که به توسعه پایدار تو روستاش فکر می کنه و محصولات ارگانیک به سراسر ایران می فرسته
  kafeh_mazraeh
 3. الناز
  ۳ آبان ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان
  پیج elly__candle شمع های دست ساز زیبایی داره و در اغاز راه کسب و کارشه و ه حمایت نیاز دارهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...