رنگی یاب – پادکست ساگا - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست ساگا

رنگی یاب – پادکست ساگا

اکثر کسب و کارهای خلاقانه، تغییرات سازنده، اتفاقات ارزشمند و خوشحال کننده و ماجراهای رنگی، از یک ایده شروع شدن. هدفی که در یک ذهن رویاپرداز شکل گرفته، رشد کرده و در نهایت گره از مشکلی باز کرده و یک بهونه دیگه برای شادی به دنیا اضافه کرده.

خبر خوب این هست که از این دست افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها در دنیا کم نیستن و ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم هربار، یکی از اون ها رو در گوشه ای از دنیا پیدا کنیم و با تو به اشتراک بگذاریم. این موضوع باعث میشه تا علاوه برشناخت و حمایت از اون ها، ازشون ایده و انگیزه بگیری و باور داشته باشی که رویاهات ارزش واقعی شدن رو دارن.

خدایان باستانی، اساطیر و افسانه های سرزمین های دور، اطلاعات زیادی راجع به فرهنگ، عادات و آداب و رسوم اون دوران به ما میدن. حتی ممکنه شباهت هایی بین باورها و داستان های مدرن با این ماجراهای قدیمی پیدا کنیم. پادکستی که امروز در رنگی یاب معرفی می کنیم، میتونه تو رو بیشتر با این افسانه های کهن آشنا کنه.

پادکست ساگا از داستان آفرینش جهان در اسطوره های یونان آغاز میشه. به قبیله بومیان آمریکا میره و اساطیر آفریقا و چین رو معرفی میکنه. ممکنه بعضی از این ماجراها رو از قبل شنیده و باشی و بعضی تا حالا به گوش ‌ات هم نخورده باشه. تیم ساگا، با انتشار عکس، فیلم و مطالب مختلف در اینستاگرامشون، محتوای پادکست رو تکمیل میکنن. میتونی از طریق اپلیکیشن های مختلف پادگیر به اپیزودهای اون گوش بدی. اگر از شنیدنشون لذت بردی، حتما ساگا رو به بقیه معرفی کن تا از این طریق ازشون حمایت کرده باشی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مینا جوادیان
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

  سلام درمونده نباشید
  تشکر میکنم بابت معرفی پادکست ساگا عالیه من دنبال همچنین چیزی بودم برای بدست آوردن این اطلاعات باید کتابای زیادی رو می خوندم
 2. آمنه
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

  مدتب قبل با ابن پادکست آشنا شدم و خیلی برام جالب بود. سه اپیزود اول رو گوش دادم و بقیه فعلا تو لیسته تا کمی سرم خلت بشه.

  راستی یه نگاه به پادکست ریرا هم بندازید. به نظرم اون هم گزینه خوبی برای رنگی یابه.
 3. م
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

  پادکست ۱۰ صبح عالیهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...