رنگی یاب - جان وُ دِل ساخته‌های سار - رنگی رنگی

رنگی یاب – جان وُ دِل ساخته‌های سار

رنگی یاب – جان وُ دِل ساخته‌های سار

سلیقه آدم‌ها در استفاده از زیورآلات خیلی متفاوته! برای بعضی افراد، نوع خاصی از زیورآلات، بخش ثابتی از تیپ‌شون هست و بعضی دیگه فقط در مناسبت‌ها ازشون استفاده می‌کنن. همین تنوع باعث شده تا یک عالمه کسب و کار ایجاد بشه و برای سلیقه‌های متفاوت، محصولات مختلفی تولید بشن. بعضی از اون‌هام انقدر خاص و جالب هستن که شاید تو همون نگاه اول عاشق‌شون بشی!

heart1

زیورآلات سار، مهمون امروز رنگی یاب هست و دست سازه های این برند، حال و هوایی رویایی داره! پرستو اسماعیل‌زاده، هنرمندی هست که این زیورآلات رو می‌سازه، ماده اولیه کارهاش از جنس الیاف کچه هست و پرستو به مخاطبینش این اطمینان رو می‌ده که از جنس کاملا مرغوب استفاده می‌کنه. بعضی از کارهاش، توپک‌هایی از جنس همین کچه‌ها دارن که این هنرمند، اون ها رو کاملا با دست می‌سازه. کاری که بسیار ارزشمند و البته زمان‌بر هست.

یکی از ویژگی‌های ساخته‌های سار، ترکیب سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی با این الیاف هست. شاید همچین ترکیبی رو کمتر دیده باشی، اما با یک نگاه به این زیورآلات متوجه می‌شی که این انتخاب، تصمیم درستی بوده! تعداد زیادی از این دست‌ساخته‌ها، تک نسخه هستن و همین منحصر به فرد بودن، کارها رو جذاب‌تر می‌کنه! البته هنر پرستو به این زیورآلات محدود نمی‌شه و دیوارکوب‌های زیبایی از جنس کچه‌ هم می‌سازه که البته تعدادشون خیلی کمتره و تک‌نسخه هستن.

می‌تونی کارها رو با رنگ دلخواه خودت از طریق صفحه اینستاگرام saar_dreams سفارش بدی و پرستو، پالتی از رنگ‌های مناسب رو بهت پیشنهاد می‌ده و با هم تصمیم نهایی رو می‌گیرین. این هنرمند برای بسته‌بندی کارهاش هم سلیقه زیادی به خرج می‌ده و کارهاش رو با عنوان جان وُ دِل ساخته‌ معرفی می‌کنه. تو هم می‌تونی با معرفی کسب و کارش به بقیه، ازش حمایت کنی.

star1

اگر کسب و کار، پروژه، افراد و .. می‌شناسی که جاشون در بخش رنگی یاب خالیه، لطفا بهمون در بخش کامنت ها اطلاع بده.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...