رنگی یاب – روزن پادکستی در مورد حقوق زن ها - رنگی رنگی

رنگی یاب – روزن پادکستی در مورد حقوق زن ها

رنگی یاب – روزن پادکستی در مورد حقوق زن ها

زیبایی دنیایی که توش زندگی میکنیم به خاطر اتفاقات دوست داشتنی و خوبی هست که در اون میفته و اکثر این اتفاقات در نتیجه تلاش ها و افکار آدم های رنگی شکل میگیرن. آدم هایی که تلاش می کنن تا با هر قدمی که بر میدارن، دنیا رو به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنن.

ما در رنگی یاب سعی می کنیم تا شما رو با این آدم ها، داستان ها و سخت کوشی هاشون، کسب و کارها و ایده های رنگی بیشتر آشنا کنیم. توانایی برای ایجاد تغییرات مثبت در دنیا، در وجود همه ما هست. کافیه باور کنین که شما هم میتونین در بین این آدم ها باشین و ممکن هست یک روز ما در رنگی یاب در مورد شما و داستانتون بنویسیم 🙂

heart3

پادکست ها به ما کمک میکنن که زمان های خالی بین روزمون رو پر کنیم و در عین حال اطلاعات مون رو بالا ببریم و چیزهای جدید یاد بگیریم. همین اطلاعات کمک میکنن ذهن مون بازتر و روشن تر بشه. پادکستی که امروز میخوایم معرفی کنیم اسمش روزن هست. 

پادکستی که در مورد حقوق زن ها صحبت می کنه و سعی می کنه به همه اطلاع بده که حقوق برابر برای زن ها به معنی ضد مرد بودن و .. نیست. در کنار این ها تاریخچه کارهایی که زن ها در طول تاریخ برای به دست آوردن حقوق برابر انجام دادن رو هم توضیح میده. در بعضی قسمت ها هم در مورد زن های قوی و موفق حرف میزنه. مثل خانم مه‌لقا ملاح و خانم توران میرهادی.

star2

یه ویژگی خوب دیگه این پادکست این هست که ریشه خیلی از نابرابری ها رو به آدم ها یادآوری میکنه. چون با بالا رفتن اطلاعات، آدم ها بهتر می تونن در جهت درست قدم بردارن. گاهی وقت ها خیلی از موضوعات می تونن از خودمون شروع بشن، از کلام مون از کارهای روزمره و ….

گوش دادن این پادکست با لحن قشنگ راوی اون می تونه یه دلیل خوب برای رنگی شدن روزتون باشه.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مریم
  ۲۴ بهمن ۱۳۹۸

  رنگی رنگی عزیز،پادکستی هست به نام پادکست ازل که برای زنان خانه دار تهیه می شود،همچنین از شما برای معرفی محتواهای عالی ممنونم.
  • رنگی رنگی
   ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

   ممنون از پیشنهادتون، بررسی میکنیم حتما 🙂
 2. :)
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

  مرسیی از رنگی رنگی عزیز که سعی میکنه شادی رو حفظ کنه💛،مرسی به خانم ها احترام میگذارید و ممنون بابت پادکست همچنین عالیه افرادی که گوش میدن زیاد دارن میشن🎊🙏ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...