رنگی یاب – یک گروه رقص متفاوت از آدم های با اراده - رنگی رنگی

رنگی یاب – یک گروه رقص متفاوت از آدم های با اراده

رنگی یاب – یک گروه رقص متفاوت از آدم های با اراده

آدم های رنگی در همه جای دنیا وجود دارن و با ذهن خلاق و اراده شون میتونن یک عالمه اتفاق خوب رو به وجود بیارن. اینکه سعی کنیم با کارهای رنگی کوچیک و بزرگی که در دنیا اتفاق میفتن و آدم هایی که اون ها رو به وجود میارن بیشتر آشنا بشیم، باعث میشه تا به توانایی های خودمون بیشتر باور داشته باشیم و ما هم قدمی در این مسیر زیبا برداریم.

ما در رنگی یاب به سراغ همین افراد، افکار، کسب و کارها و داستان های رنگی میریم و اون ها رو به شما معرفی می کنیم. چند دقیقه وقت گذاشتن و مطالعه کردن این مطالب، میتونه بهونه ی ساده ای باشه که روزتون رو شادتر کنه. رنگی یاب به شما یادآوری میکنه که دنیای ما هنوز هم پر از آدم های خلاق و شجاعی هست که برای زیباتر شدنش تلاش میکنن و شماهم میتونین یکی از این آدم ها باشین.

star2

رنگی یاب امروز از داستان دختری شروع میشه که در سن ۱۷ سالگی توی تصادفی که راننده اون دوستش بوده توانایی راه رفتنش رو از دست میده، اون میگه وقتی توی بیمارستان فهمیدم که دیگه نمیتونم راه برم، میتونستم همه چیز رو کنار بذارم اما من به جاش از رویاهام دست نکشیدم.

Chelsie Hill همون دختری هست که حتی بعد از معلولیت و با ویلچر هم دست از علاقه خودش که رقصیدن بوده نکشیده، اون توی گروه مدرسه شون رقصش رو ادامه داد و بعد از فارغ التحصیلی با یه گروه از دخترهای دیگه که مثل خودش با ویلچر بودن یه گروه رقص تشکیل داد. اون ها اسم گروهشون رو Rollettes  گذاشتن. حالا یه عالمه دختر ویلچرنشین دیگه از کشورهای مختلف رو دور خودشون جمع کردن تا بهشون رقص یاد بدن، اگر دوست دارین اطلاعات بیشتری ازشون به دست بیارین در اینستاگرام میتونین صفحه شون رو با اسم rollettes_la پیدا کنین.

star1

شنیدن داستان آدم های با اراده باعث میشه که ما هم برای حرکت در مسیر هدف هامون ثابت قدم تر باشیم. اگر کسی رو میشناسین که این روزها داره برای رسیدن به هدفش سخت تلاش میکنه، این رنگی یاب رو براش بفرستین شاید امید و انگیزه برای ادامه راهش پیدا کنه و یادش بیاد هیچ وقت نباید دست از آرزوهاش بکشه.

star2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مهتاب
  ۱۹ دی ۱۳۹۸

  چه قدر متفاوت و در انرژی هستن????
 2. پریا ??
  ۱۹ دی ۱۳۹۸

  سلام واقعا قشنگ بود امیدوارم به کارشون ادامه بدن از شما هم ممنونم که معرفیشون کردید
 3. fatemeh.a
  ۲۰ دی ۱۳۹۸

  سلام واقعا کارشون عالی بود و من توقع نداشتم به این خوبی تاکید میکنم به این خوبی فعالیت کنن امیدوارم آینده روشنی داشته باشن
 4. بیتا
  ۲۱ دی ۱۳۹۸

  سلام چقدر خوبه که آدما هیچ وقت دست از تلاش نکشن
  تحت تاتیر قرار گرفتم:(ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...