رنگی یاب – پادکست رخ - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست رخ

رنگی یاب – پادکست رخ

دنیای ما به واسطه آدم های پرتلاش و رویاهای زیباشون به جای شگفت انگیزی تبدیل شده. افرادی که به ایده هاشون باور دارن، اون ها رو دنبال میکنن و در نهایت، یک رنگ تازه به بوم نقاشی زندگی اضافه می‌کنن. ما در رنگی یاب به سراغ چنین آدم ها و ایده هایی میریم. دوست داریم که بعد از آشنایی با اون ها باور کنی که ایده های تو هم به همون اندازه ارزشمند و قابل دسترسی هستن.

هر عمل کوچک یا بزرگ ما، می‌تونه تاثیر بزرگی در روند پیشرفت تاریخ داشته باشه. همین الآن اگر ازت بخوایم که چشم هات رو ببندی و به افرادی که تاریخ رو رقم زدن فکر کنی، حتما به سرعت چند اسم شناخته شده به ذهنت میاد. پادشاهان، سیاست مداران، دانشمندان و … اما گاهی ممکنه از نقش بعضی افراد دیگه غافل بشیم. مهمون امروز رنگی یاب سعی می‌کنه ما رو بیشتر با این آدم ها و داستان زندگی شون آشنا کنه.

star3

پادکست رخ، به گویندگی امیر سودبخش در هر اپیزود به معرفی یک شخصیت شناخته شده می‌پردازه. آدم هایی که نه فقط در عرصه سیاست و علم، بلکه در زمینه فشن و ادبیات هم صاحب سبک و تعیین کننده بودن. از داستان زندگی هیتلر و بودا گرفته تا محمدرضا شجریان و مریم میرزاخانی. در یک اپیزود می‌تونی با تصمیم های بزرگ داریوش هخامنش و نقش اون در تاریخ ایران آشنا بشی و در اپیزود دیگه از رویاهای رنگی کوکو شنل بشنوی. سبک گویندگی این پادکست عامیانه و صمیمی هست و به سرعت تو رو با خودش همراه می‌کنه.

اگر به سایتrokhpodcast.ir سر بزنی، برای تعداد زیادی از اپیزودهای اخیر متن نوشتاری پادکست هم قرار گرفته. این پادکست رو می‌تونی از طریق اپلیکیشن های پادگیر مختلف بشنوی. با مراجعه به صفحه اینستاگرام پادکست رخ هم می‌تونی اطلاعات بیشتری به دست بیاری. یادت باشه اگر خوشت اومد، با فرستادن اپیزودهاش به دوستانت، ازش حمایت کنی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار و ایده هایی رو می‌شناسی که می‌تونن در رنگی یاب معرفی بشن، حتما در بخش کامنت ها بهمون خبر بده و با معرفی اون ها، ازشون حمایت کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Reyhaneh
    ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

    سلام و خسته نباشید. پیج Sebika_clothing پوشاک نوجوان می فروشه. اگر دوست داشتید معرق کنید شونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...