رنگی یاب – نخ، میخ و چوب - رنگی رنگی

رنگی یاب – نخ، میخ و چوب

رنگی یاب – نخ، میخ و چوب

گاهی درست موقعی که انتظارش رو نداریم، یک فرصت جدید پیش روی ما قرار می‌گیره و اگر آماده باشیم و اراده کنیم، می‌تونیم از این فرصت‌ها نهایت استفاده رو ببریم. داستان خیلی از کسب و کارهای بزرگی که می‌شناسیم، یک نقطه عطف جذاب داشتن که شاید بدون اون لحظه، چنین نتیجه‌ای شکل نمی‌گرفت. کسب و کاری که می‌خوایم در رنگی یاب امروز بهش بپردازیم، چنین داستانی داره.

فرزانه، قدم اول برند ریسمونی رو در یک روز بهاری برداشت. دختر ۱۹ ساله‌ای که بدون هیچ قصد قبلی، در حال قدم زدن تو یک روز بهاری بود و تصمیم گرفت چندتا وسیله برای نقاشی و کارهای هنری بخره و در نهایت یک چکش قرمز توجهش رو جلب کرد. به رنگ و نخ‌هایی که خریده بود، اره و میخ هم اضافه کرد در حالی که هنوز دقیقا نمی‌دونست باید باهاشون چیکار کنه. با اینکه روزهای تعطیل عید بود و دوران قرنطینه ویروس کرونا، به صورت تصادفی یک نجاری کوچیک هم پیدا کرد و چند تکه چوب خرید.

اول تصمیم داشت آدمک چوبی بسازه، برای همین هم در اینترنت به سراغ این ایده‌ها رفت تا اینکه در این بین، با استرینگ آرت یا همون هنر طراحی با نخ آشنا شد. انقدر نمونه‌های موجود در این سبک براش جذاب بودن که تصمیم گرفت اولین نمونه رو بسازه. با اینکه کارش خالی از ایراد نبود، اما عکسش رو در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و با حمایت دوستانش دلگرم شد. در نتیجه انقدر تمرین کرد تا به حدی رسید که اولین سفارشش رو دریافت کرد. اینجا بود که ریسمونی متولد شد و هنر فرزانه از یک سرگرمی به کسب و کارش تبدیل شد!

star1

این دختر هنرمند ایده‌های مختلفی رو برای محصولاتش امتحان می‌کنه و به طرح‌های ساده اکتفا نکرده. ریسمونی علاوه بر تابلوهای معمولی، نمونه‌های لامپ دار هم داره که در تاریکی شب، جلوه زیبایی به اتاق می‌دن. آیینه هم در بین ریسمونی‌ها موجوده که در حاشیه‌اش از هنر طراحی با نخ استفاده می‌شه. حالا که کار این برند پیشرفت کرده، فرزانه مواد اولیه کارش رو از نمونه‌های باکیفیت تهیه می‌کنه تا محصولاتش استاندارد بالایی داشته باشن، همین باعث شده تا از خارج از کشور هم خریدار داشته باشه! در ادامه می‌تونی عکس‌هایی از تولیدات ریسمونی رو ببینی و با معرفی اون به بقیه، ازش حمایت کنی در صورت تمایل هم می‌تونی آثار رو از صفحه اینستاگرام rismooni سفارش بدی.

اگر تو هم کسب و کار با کیفیت، خلاق و متفاوتی می‌شناسی که جاش در رنگی‌یاب خالیه، لطفا در بخش کامنت‌ها به ما و بقیه دوستان رنگی معرفی کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Ay
    ۲۴ آبان ۱۴۰۰

    خیلی خوشگلن
  2. Hayatim
    ۲۵ آبان ۱۴۰۰

    واقعا زیبا هستند خصوصا اون عکس چهره هاارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...