رنگی یاب – شعر معاصر با ری‌را - رنگی رنگی

رنگی یاب – شعر معاصر با ری‌را

رنگی یاب – شعر معاصر با ری‌را

خوندن شعر در سبک‌های متنوع و از شاعران دوره‌های مختلف ایران و جهان، تجربه دلنشینی هست که هم به ذهن‌مون آرامش می‌ده و هم دایره لغات و درک ادبی‌مون رو بیشتر می‌کنه. گاهی اوقات هم یک شعر می‌تونه همون تلنگری باشه که به دنبالش بودیم تا زندگی رو با دید متفاوتی ببینیم.

شعرخوانی می‌تونه به تجربه جذاب‌تری تبدیل بشه اگر اون رو آگاهانه مطالعه کنیم و پادکست ری‌را دقیقا به همین منظور ساخته شده. سامان جواهریان، سازنده و گوینده پادکست ری‌را است و در هر قسمت یک شعر معاصر رو می‌خونه و بعد به تفصیل در موردش صحبت می‌کنه. از معرفی سبک و دوره شعر گرفته تا اطلاعاتی راجع به شاعر و حتی داستان سرودن اون شعر. بیان شیوا و اطلاعات منسجم این پادکست، خیلی سریع شنونده رو با خودش همراه می‌کنه و همین موضوع باعث شده تا در بین پادکست‌های شعر و ادب فارسی، به خوبی جایگاه خودش رو پیدا کنه.

star1

این پادکست رو می‌تونی از طریق تمام اپلیکیشن‌های پادگیر بشنوی و البته بهت پیشنهاد می‌کنیم حتما به صفحه اینستاگرام rirapodcast هم سر بزنی. در کنار معرفی هر اپیزود، مطالب جالبی هم در این صفحه به اشتراک گذاشته می‌شه. می‌تونی با معرفی ری‌را به بقیه، ازش حمایت کنی و تجربه شعرخوانی رو برای اطرافیانت، دلچسب‌تر کنی.

اگر تو هم پادکستی می‌شناسی که محتوای با کیفیت و جالبی ارائه می‌ده، حتما در بخش نظرات بهمون معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...