رنگی یاب - کسب و کاری که آینه های دستی میسازه - رنگی رنگی

رنگی یاب – کسب و کاری که آینه های دستی میسازه

رنگی یاب – کسب و کاری که آینه های دستی میسازه

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید :)

star3

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم :)

star2

شده تاحالا موقع دیدن فیلم و کارتون دیدین که شخصیت داستان یک آینه دستی زیبا با دسته ی بلند و کار شده رو دستش گرفته و با خودتون فکر کنین چقدر خوب میشد یکی از اونهارو داشتین؟

حالا یک برند ایرانی با سلیقه رو در رنگی یاب این هفته میشناسیم که این آینه های زیبا رو با نقاشی های منحصر به فرد ترکیب میکنه و میتونین به راحتی ازشون خرید کنین. این برند که با اسم redtree.studio  در اینستاگرام فعالیت می کنه گفته که اولین تولید کننده ی آینه های تصویری هست و این نقاشی هارو با دست روی آینه های چوبی طراحی می کنه. به تازگی هم انواع دیواری این آینه هارو تولید کرده.

star3

آشنا شدن با این کسب و کار های خلاقانه تلنگری هست که دید هنری مارو وسیع تر می کنه و دقت مارو به اطرافمون گسترش میده و کی میدونه؟ شاید این بار نوبت شماست ایده ای که  مدت ها جلو چشمتون بوده و بهش توجه نمی کردین رو به کار بگیرین و محصول خلاقانه ی ویژه ی خودتون رو بسازین.

2

3 4

star2

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. s
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

  nigooloo هم چیز خیلی خوب و گوگولی ایه :) عروسک های پارچه ای و نمدی هستن و خیلی خوشگل و تمیز کار شدن و خیلی متنوعن . اینم آیدی پیج اینستاشونه : @nigooloo
  • رنگی رنگی
   ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

   ممنون که پیشنهادتون رو با ما درمیون گذاشتید، بررسی میکنیم :)
 2. نرجس
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

  خوشحللی فروشی میم از اینا داره
  انقده باحالنن😚💕✌
 3. Baran
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

  چقدر خوجملن😍🙄
 4. نسیم
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

  وقتتون بخیر⁦♥️⁩ لطفاً از این پیج هم دیدن کنید @payzalineارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...