رنگی یاب – پادکست راوی - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست راوی

رنگی یاب – پادکست راوی

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون بستری از رنگ، خلاقیت و مهربانی باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند و شادی به زندگی اضافه کنن. کافیه عینک رنگی یاب مون رو به چشم بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار، کسب و کارها و ایده ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. این موضوع میتونه بهت کمک کنه تا کمی بیشتر به توانایی های خودت توجه کنی و در نهایت به این نتیجه برسی که اگر رویایی داری، قدرت رسیدن به اون رو هم در وجودت داری. اگر این موضوع رو از صمیم قلب باور کنی، شاید چند وقت دیگه در رنگی یاب در مورد تو و موفقیت بزرگت بنویسیم 🙂

هر شخصی در طول زندگیش، با چالش های مختلفی رو به رو میشه. این چالش ها ممکنه خیلی بزرگ و سخت باشن یا خیلی ساده و گذرا. اما همه شون درس های جدیدی به ما میدن که باعث میشن تبدیل به آدم های قوی تری بشیم. هر کدوم از ما ممکنه عکس العمل متفاوتی نسبت به این پیش آمدها از خودمون نشون بدیم و بعضی ها، با تصمیم های به جا و شجاعانه شون، داستان هایی رو رقم میزنن که شنیدنی و آموزنده هستن.

این افراد و داستان هاشون، موضوع اپیزودهای پادکست راوی هستن. این پادکست روایت گر قصه زندگی آدم هایی هست که بعضی از اون ها شاید معروف نباشن و تو همین شهر و کشور بین خودمون زندگی میکنن، اما قهرمان زندگی خودشون هستن و میتونیم ازشون خیلی چیزها یاد بگیریم. یکی دیگه از نکات جالب راجع به راوی این هست که در صفحه اینستاگرامش به اسم ravi.podcast علاوه بر پست هایی که در اون به معرفی شخصیت ها میپردازه، هرماه یک فیلم، یک کتاب و یک هنرمند رو به مخاطبینش معرفی میکنه و از این طریق قدم مهمی در زمینه فرهنگ و ادبیات برمیداره.

میتونی از طریق سایت ravipodcast.ir با کارهاشون و همچنین راه های گوش دادن به اپیزودها بیشتر آشنا بشی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. گیسو
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

  تقویم ۱۴۰۰ رو از کجا می‌تونم دانلود بکنم؟ ☺️
  • رنگی رنگی
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

   سلام دوست خوبم هنوز لینکش رو نذاشتیم
 2. آیلین قائم مقامی
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

  سلااام ،منکه سایتشون رو زدم باز نشد یعنی اصلا چیزی نیومد 🙁
  • رنگی رنگی
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

   سلام دوست خوبم. ما لینک رو چک کردیم مشکلی نداشت و سایت باز شد، لطفا دوباره امتحان کنین.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...