طالع رنگی - 6 تا 12 آذر - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۶ تا ۱۲ آذر

طالع رنگی – ۶ تا ۱۲ آذر


فروردین
مریخ داره به پلوتو می‌رسه و وظیفه تو است که برای پیشگیری از هر مشکلی، به خودت نظم بدی و عصبانیتت رو – اگر بروز کرد – کنترل کنی. اگر نیاز به کمک پیدا کردی خودت درخواستش کن و از طریق قبول کردن مسوولیت‌ها نشون بده که می‌دونی داری چیکار می کنی تا بقیه هم نه فقط ازت حمایت کنن که به کاری که می‌کنی باور داشته باشن. آدم نمی‌تونه همیشه یک جور باشه و این هفته می‌تونه آغازی برات باشه که تغییری ریشه‌ای تر در شرایطتت بدی.

اردیبهشت
مواظب باش چون ممکنه توی یک گفتگو متضرر بشی. درسته که هر بار وارد یک گفتگوی جدی می شی باید خودت رو آماده از دست دادن چیزهایی بکنی اما دقت کن که در روند مذاکره چیزی بیشتر از اونی که براش آماده هستی رو از دست ندی. بهترین کار اینه که قبل از رفتن سر میز مذاکره فکر کنی که دقیقا چی می خوای و چه چیزی رو حاضری از دست بدی تا موقع صحبت حس نکنی سرت کلاه رفته. در بحث‌های مربوط به رابطه سعی کن حدود رو رعایت کنی تا موجب مشاجره نشی.

خرداد
محیط اطرافت شلوغ خواهد بود اگر می‌خوای طبق برنامه‌های خودت پیش بری،‌ باید سعی کنی خودت رو از این شلوغی جدا کنی. اما گاهی تنوع هم خوبه و ممکنه وسط کار تصمیم بگیری برنامه‌های قبلی رو کنار بذاری و قاطی شلوغی اطرافت بشی. چیزی که می‌تونه هفته رو خراب اینه که سعی کنی هم برنامه قبلی رو داشته باشی و هم در برنامه‌های جدید مشارکت کنی. این هفته می‌تونی یکی از کارهای قبلی یا جدید رو انجام بدی ولی هر دو تاش رو نه.

تیر
ماه ثور درخشان اطمینان قلب خوبیه که تصمیمی که اخیرا گرفتی تصمیم درستی بوده. چهارشنبه ماه روز خونه دوازدهمت می‌رسه و بهت می‌گه سفری به قلبت داشته باشی و ببینی که خاطرات قدیم برات شادی می‌یارن یا ناراحتی. از روز جمعه با گذشتن ماه از خونه دوازده انرژی جدیدی به زندگی‌ات وارد خواهد شد و اگر دوست داری می‌تونی احساساتت و باز بذاری برای بهره گرفتن ازش. یک شب رو طولانی‌تر بیدار بمون و با دوستتات خوش بگذرون.

مرداد
یکی بهت فشار می‌یاره تا تغییری توی زندگی یا کارها یا عقایدت بدی. حتی ممکنه این فشار از مدتی قبل هم شروع شده باشه و تو هم تا الان سعی کرده باشی در مقابلش مقاومت کنی. اگر این موضوع اذیتت میکنه روش بهتر اینه که سعی کنی اول حرفش رو بفهمی و اگر مخالفی به جای جنگیدن با عقیده‌اش فقط بهش بگی که علاقمند به این تغییر نیستی و از کنار جریان بگذری. رازی رو این هفته به کسی نگو. مرکوری از همین امروز تو خونه ریشه‌ها است و این یعنی بهتره رازت رو برای خودت نگه‌داری.

شهریور
مرکوری که نشون دهنده ارتباطاته این هفته از روز دوشنبه مستقیم بالای سرت قرار می‌گیره. زمان خوبیه برای حرف زدن با کسی که دوستش داری یا حتی گفتن یک راز به یک دوست صمیمی. بازی کردن با دوستان، وقت گذروندن با رفقا و اینجور چیزها می‌تونه باعث ارتقاء یک رابطه به سطحی بالاتر بشه که در طولانی مدت برای آرامش به هرماه خواهد آورد. با دوستات وقت بگذرون و به چیزهای بد فکر نکن.

مهر
هفته‌ای که می‌تونی توی تاتر دنیا، نقش خودت رو بازی کنی و همه بهت نگاه کنن. کارها رو دستت بگیر و جوری که دوست داری شرایط رو تغییر بده – حتی اگر بقیه در مقابلت مقاومت کنن بازهم به بخشی از خواسته‌هات خواهی رسید. بهترین تلاشت رو بکن و بهترین چیزهایی که می‌تونی رو به جهان نشون بده. سیاره‌ات ونوس هم بالای آسمونه و این یک دلیل دیگه است که مطمئن باشی هر کاری که بهش دست بزنی، موفقیت آمیز خواهد بود.

آبان
آماده یک جلسه هستی ولی عقب می‌افته. سعی نکن به زور کاری رو در موقعی که قرار بوده اتفاق بیافته انجام بدی و قبول کن که برنامه‌ها تغییر می‌کنن. اگر در رابطه‌ات با کسی مشکوکی، از روز چهارشنبه فرصت خوبی داری تا با دیدن یک نشونه از اینکه رابطه باید به کدوم سمت بره مطمئن بشی. از تلفن بیشتر استفاده کن و به کسی که مدتیه زنگ نزدی، زنگ بزن و احوالش رو بپرس. بعضی صحبت‌ها می‌تونن تا ابد ادامه پیدا کنن پس بهتره فکرت رو متمرکز کنی و ببینی توی حرف زدن و رابطه‌ات دنبال چی هستی.

آذر
از یک نصیحت خوب استفاده خواهی کرد؛ از طرف آدمی که بهش اطمینان داری. به حرف کسانی که تجربه بیشتری دارن گوش بده و با فکر باز ازش برداشت کن. گاهی یک احوال‌پرسی ساده سر کار می تونه باعث تغییری بزرگ توی نتیجه کارها بشه. از روز چهارشنبه ماه جوزا بالای سرت قرار می‌گیره – درست توی خونه رابطه. معنی این شرایط اینه که در انتخاب آدم‌های دور و برت دقت داشته باش و بدون که انتخاب اشتباه فرصت‌های زیادی رو از دستت خواهد گرفت چون بخش بزرگی از زندگی آدم وابسته است به دوستانی که انتخاب می‌کنه. اگر لازمه در این افراد تغییری بدی در همین هفته کلیدش رو بزن و بدون که این ناراحتی کوتاه باعث آینده شادتری خواهد بود.

دی
کمی محتاط شدی ولی این احتیاط نه غیرمنطقی است و نه طول زیادی خواهد کشید. حالا که محتاطی خوبه به سمت مسایل مالی سوقش بدی و برنامه دقیق‌تری برای دخل و خرجت بریزی. از روز دوشنبه به بعد ممکنه یک انتقاد تند ازت بشه یا حرفی رو بخونی یا بشنوی که ناراحتت کنه. بهش جواب بده بدون اینکه عصبانی بشی. خوشبختانه این وضعیت تنش‌زا از پنجشنبه که ماه سرطان ظاهر می‌شه تغییر می‌کنه و بهترین اوقات رو داری برای روابط عاشقانه.

بهمن
سیاره‌های در رویت برات پیام‌های مختلف و حتی متضادی دارن. اگر نمی‌دونی چیکاره‌ای یا فکر می‌کنی از کارهات عقبی استرس نگیر. در چنین شرایطی آدم ممکنه به همه چیز فکر کنه و همه چیز رو با هم بخواد ولی امکان رسیدن به همه چیز هیچ وقت فراهم نیست. سعی نکن انتخاب حادی بکنی. به کارها اجازه بده روند عادی خودشون رو داشته باشن و در مسیرشون شناور باش. از روز چهارشنبه پیشنهاد می‌شه که از تفریح‌های جوونونه لذت ببری و الکی بخندی – حتی شاید لازم باشه خودت دوستات رو دور هم جمع کنی.

اسفند
شاید حس کنی که از اطرافیانت حمایت عاطفی کافی نمی‌گیری ولی این خیلی هم به واقعیت نزدیک نیست. درسته که احساس داون بودن می‌کنی اما این حس گذرا است. اگر لازمه به حس‌های منفی‌ات غلبه کنی، شرایطتت رو در نظر بگیر، بررسی کنی و یکی دو تا از فاکتورهای منفی رو از زندگی‌ات کنار بذار. از ناراحتی‌هات با بقیه حرف بزن. حتی اگر در اول کار صحبت خوب پیش نره اونها بزودی نقطه نظرت رو می‌فهمن و قدم‌های مثبتی برای رفع مشکلات برمی‌دارن. از روز جمعه ماه سرطان وارد خونه رمانس می‌شه و این یعنی آمادگی برای یک حس جدید‌ عاشقانه در رابطه‌ای قدیمی یا شروع یک رابطه جدید؛ براش از طریق شاد و جذاب بودن پیش قدم بشو.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...