طالع رنگی - 29 آبان تا 5 آذر - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۲۹ آبان تا ۵ آذر

طالع رنگی – ۲۹ آبان تا ۵ آذر

فروردین
شاید معتقد باشی که جمع کردن اطلاعات برای تصمیم گیری بهتر کار خوبیه ولی واقعیت اینه که اطلاعات کافی داری و تنها کاری که باید بکنی گرفتن تصمیمه. از روز جمعه برج حمل وارد ماه تو می‌شه و این یعنی افزایش نیازت به هیجان. در اواخر هفته نترس باش و به دنبال کارهایی که دوست داری برو. این آخر هفته بدترین کاری که می تونی با خودت بکنی اینه که توی خونه بمونی.

اردیبهشت
اوضاع کاری در حال تغییره و بهتره از این تغییر استقبال کنی چون اگر سعی کنی با روند تغییرات مبارزه کنی، فقط زمان رو از دست می دی و موفقیت آینده‌آت رو سخت‌تر کردی. این هفته پر تغییر ممکنه در روابط عاطفی‌ات هم تاثیری جدی بذاره بخصوص که از سه شنبه عقرب وارد حضیضش می شه که درست روی خونه پارتنر تو اتفاق می‌افته. تنها راهنمایی موثر اینه که بر اساس علاقه و نیاز خودت کار کن و نذار کس دیگه پروسه تغییر رو کنترل کنه.

خرداد
شرایط نیازمند کشمکشه و اگر می خواد مشکلات حل بشن و اوضاع بهتر بشه باید وارد یک درگیری بشی. متاسفانه هفته مناسبی برای رسیدن به چیزهایی که می خوای نیست ولی حداقل سعی کنی یکی از چیزهایی که دوست نداری رو در زندگی ات کم رنگ تر کنی. در بحث عشق هم همین موضوع صادقه. درسته که رمانس جذاب و جادویی به نظر می یاد ولی برای رسیدن بهش حفظ کردنش باید برنامه داشت و قدم به قدم پیش رفت. اگر در رابطه هستی هیجان بهش اضافه کن و اگر دنبال رابطه ای می گردی سعی کن شرایط فیزیکی مناسبش رو مهیا کنی؛ مثلا آخر هفته رو از خونه بیرون برو و با جمع‌های جدید زمان بگذرون

تیر
اگر حس می کنی کارها بر وفق مراد نیست، شاید تویی که داری اشتباه به جریان امور نگاه می کنی. چیزی که الان به نظرت دردسر می‌یاد در آینده نزدیک باعث خوشحالی‌ات خواهد شد. فراموش هم نکن که کلماتت در این هفته تاثیر دو برابر روی بقیه خواهند داشت و بهتره قبل از گفتن هر چیزی خوب فکر کنی و بعد کلماتت رو با آرامش و دوستی ادا کنی تا به چیزی که می خوای برسی. بدترین هفته است برای اینکه به کسی حرف نامهربونی بزنی.

مرداد
واو! ماه در روز پنجشنبه به حمل می رسه و درست روی خونه ماجراجویی تو! بدون شک باید عادت‌های اجتماعی مرسوم و استانداردت رو به هم بزنی و به جای جدیدی بری یا کار جدیدی بکنی و آدم‌های تازه ببینی. حتی اگر سعی کنی امن و امان بمونی و سراغ هیچ ماجراجویی نری، کاملا محتمله که سورپریزهایی منتظرت باشن. خوشبختانه ایده‌های جدیدی که می دی شانس موفقیت بالایی دارن. از این فرصت حسابی استفاده کن که تا کلی نمک به زندگی ات اضافه بشه.

شهریور
به نظر می رسه از کارهای روزمره‌ات کسل شدی ولی خب هر کس مجبوره تعهداتی که داره رو اجرا کنه. اگر مشغول کاری هستی که می تونی تاحدی روش اجراش رو تغییر بدی، اینکار رو بکن. حتی اگر در حد عوض کردن میزی که پشتش می شینی باشه. آخر این هفته رابطه‌ات با دیگران به شکل جالبی لذت بخش تر از همیشه خواهد بود

مهر
خبرهایی خوبی بهت می رسن که باورشون نمی کنی؛ همینطور تعریف آدم‌ها از خودت رو. اصلی‌ترین دلیل این باور نکردن اینه که خودت هم داری سعی می کنی چیزها رو بهتر از اونی که هستن ببینی یا نفسیر کنی و در نتیجه حرف بقیه رو هم غلو شده می‌دونی. در بحث عاطفی هم هفته‌ای دارای بالا پایین رو تجربه خواهی کرد. روز پنجشنبه سیاره ونوس توی خط مستقیم با نپتون بهشتی قرار می‌گیره و فرصت خوبی رو فراهم می کنه برای تحقق یک رویای عاشقانه ولی سورپریزها دقیقا در همین لحظات ظاهر می‌شن.

آبان
در این هفته شاید به همه چیزهایی که دنبالشی نرسی ولی دقیقا همین هفته فرصت خوبیه برای رسیدن به کلی چیز جالب و استفاده بهینه از شرایط. شاید بخشی از نارضایتی نرسیدن به اهداف مربوط باشه به داشتن اهداف بزرگ بدون برنامه ریزی دقیق برای رسیدن بهشون.سعی کن اگر چیزی واقعا قابل رسیدن نیست روش زیاد وقت و فکر نذاری تا سطح رضایتت از زندگی بالا بره. دقت داشته باش که ونوس از نیمه شب چهارشنبه وارد محدوده نپتون پر از تخیلات می شه و این موقعیت مناسبی رو درست می کنه برای افکار، احساسات و تجربیات عاشقانه جدید هرچند که حضور مریخ ممکنه شوکی باشه بر اون فضا. کمی احتیاط کن.

آذر
تمرکز زیاد روی یک موضوع باعث می‌شه از کارهای دیگه غافل بمونی. خاطرات یک دوست قدیمی به سراغت می‌یاد و در طول هفته خانه دوازدهم (تخیلات) در اشغال سیاره ونوس و برج سرطان خواهد بود؛ این یعنی تقویت جنبه معنوی شخصیتت. حتی اگر اهلش نیستی در یک عصر تنها،‌ برای ده یا بیست دقیقه مراقبه و تمرکز کن و اثرات معجزه‌آساش رو ببین.

دی
نظم معمول یکسری چیزها به هم خواهد خورد و این اذیتت می کنه ولی اگر با انرژی و انگیزه باهاشون رو برو بشی و بدونی که نباید از تغییر و چیزهای جدید ترسید،‌ به راحتی باهاشون کنار خواهی اومد. یک جریان کوچیک به مشکلی بزرگتر از اونی که فکرش رو می کردی تبدیل می شه. اونقدر صبر نکن که کار از کار بگذره و با عمل به موقع جلوی پیش اومدن کوچیکترین دردسرها رو هم بگیر. تلاشت برای حفظ برنامه‌هایی که برای آخر هفته ریختی هزینه‌بر است؛ شاید اگر لازم باشد بد نباشه برنامه‌ها رو عوض کنی و خودت رو با تغییرات جدید هماهنگ کنی نه اونها رو با برنامه‌های قبلی‌ات.

بهمن
بعضی مواقع دیگران به قابلیت‌هایی که بدون شک داراشون هستی شک می کنن. این هفته زمانیه که می تونی بهشون ثابت کنی که کسی بهتر از تو از پس این کارها بر نمی یاد. در ضمن حضور ماه حمل در خونه ات نشونه‌ای است از اینکه در طول این هفته به هر جا که نگاه کنی ممکنه یک رابطه عاطفی بالقوه ببینی که خودت توان فعال کردنش رو داری. دست به عمل عاطفی بزن و روابط رو شروع کن ولی توی اینکار زیاده روی نکن چون ممکنه جریان رو معکوس کنه.

اسفند
اگر به انجام کار اشتباهی متهم شدی و واقعا هم مقصر بودی، سریعا این موضوع رو قبول کن و معذرت خواهی کن. اصلا هفته خوبی برای مخفی شدن یا در رفتن از نتایج چیزها نیست. قبول کردن سریع اشتباه مشکل رو حل می کنه ولی بازی دادن طرف مقابل ممکنه جریان رو کشدارتر از چیزی که فکر می کنی بکنه. در مسائل عاطفی هم تصورات و تخیلاتت رو بسط بده. اتفاق های جدید در راهه هرچند که ظاهر شدن مریخ در آخر هفته می‌تونه نقشه‌ها رو به هم بزنه. نگاه کردن به جلو باعث پیشرفتن می‌شه و در این هفته هیچ نیازی نیست به عشق‌ها و خواسته‌های قدیم نگاهی کنی چون فقط باعث می شن از بازی ای که در جریانه عقب بیافتی.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...