رنگی یاب – رنگین کمون های دست بافت - رنگی رنگی

رنگی یاب – رنگین کمون های دست بافت

رنگی یاب – رنگین کمون های دست بافت

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

رنگین کمون همیشه برای ما پیامی از جنس شادی و امیدواری داشته. یعنی اینکه بدونیم همیشه بعد از روزهای ابری و بارونی زندگی مون، آفتاب به آسمون دل برمیگرده و رنگین کمون همه چیز رو زیباتر از قبل میکنه. حالا دوست دارین یک وسیله دست بافت کنار خودتون داشته باشین که با هربار دیدنش به یاد رنگین کمون و حال خوبش بیفتین؟ کسب و کاری که امروز در رنگی یاب به اون می پردازیم، این کار رو برای ما ممکن کرده.

رنگین کمون یک برند هنری ایرانی هست که فعالیتش رو به تازگی شروع کرده. هنرمندی که خالق این کسب و کار هست، با الهام گرفتن از رنگین کمون، آثاری رو خلق میکنه که میتونن حس خوبی به گوشه و کنار زندگی ما بیارن. از آویزها و گیره ی مو گرفته تا پایه نگهدارنده عکس و سبدهای حصیری. این رنگین کمون ها با خلاقیت هنرمند ترکیب شدن و ترکیب های رنگی و طرح های متفاوتی دارن. مثلا تاحالا تصور کردین یک تک شاخ رنگین کمونی چه شکلی میشه؟ یا حتی خرگوش و روباه رو به شکل کمون تصور کردین؟ پس لازمه حتما بیشتر با این دست بافته ها آشنا بشین.

شما میتونین به صفحه ی اینستاگرام این کسب و کار با اسم ranginkamon.2020 سر بزنین و عکس های بیشتری از محصولات ببینین. اگر دوست داشتین جهت حمایت از یک هنرمند رنگی، خرید کنین و به بقیه معرفی کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دختر کهکشان
  ۸ تیر ۱۳۹۹

  محشره♥️♥️♥️?????????
 2. سلاله
  ۲۸ تیر ۱۳۹۹

  عزیزممممممم
  بی نظیره
  فوق العاده کیوت ان
  اگه بتونم حتما ازشون خرید میکنم
 3. فاطمه
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان! گفتی کسب و کاری که میشناسیم رو بهت معرفی کنیم تا بقیه هم از محصولات رنگی رنگی شون لذت ببرن…من میخام گالری “یوما” رو خدمتت معرفی کنم..حتما یه سر بهش بزن و کارهاشون رو که هردفعه جدیدتر میشه دنبال کن…ممنون۰? @yoma_gallery
  توی اینستاارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...