طالع رنگی - 18 تا 24 دی - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۱۸ تا ۲۴ دی

طالع رنگی – ۱۸ تا ۲۴ دی

فروردین
این هفته تفاوت بین خواسته‌های کوتاه مدت و بلندمدتی که توی ذهنت داره پررنگ‌تر می‌شه. حتی اگر می دونی که دقیقا می خوای به چی برسی، باید کمی صبر داشته باشی و اول به کارهایی برسی که نیازمند توجه سریعتر هستن. در طول این هفته ماه نوی برج شیر توی خونه پنجمت خواهد بود و این یعنی در مسایل عشقی مورد توجه واقع خواهی شد. در آخر هفته با یک آدم خلاق برخورد می کنی که خوبه قدرت‌های داخلی خودت رو بهش نشون بدی.

اردیبهشت
ماجراهای شخصی و درگیری با آدم‌ها در این هفته بیشتر از چیزی است که معمولا می‌تونی تحمل کنی. البته با اینکه معمولا درگیری‌های شخصی برات سخت هستن، این یکی نسبتا راحت می‌گذره و شرایط سریعا بهتر می شه. در کارهایی که می کنی قلب و خواست خودت رو مهمتر از انتظارات بقیه بدون – این در نهایت دیگران رو هم خوشحال می کنه. جمعه بهترین فرصت پیدا کردن یک دوست رمانتیکه چون ماه میزان در کنار سیاره حاکم تو – ونوس – قرار می گیره.

خرداد
متاسفم ولی این هفته، از نظر عاطفی هفته سختی است. هر چقدر که توی رابطه تلاش می کنی چیزی پیش نمی ره و دست و پا زدن هم فقط کارها رو پیچیده تر می کنه. حتی ممکنه وحشت کنی که رابطه شاید هیچ وقت اونجوری که باید باشه نشه ولی واقعا نیازی به ترس نیست. همه چیز بهتر می شه. سعی کن روشی پیدا کنی که بهت کمک کنه در لحظه حاضر از زندگی راضی باشی و همین باعث می شه چیزها شکل بهتری به خودشون بگیرن. پیدا کردن نقاط اشتراک همیشه بهت کمک می کنه که از یک رابطه رضایت بیشتری داشته باشی. در ضمن از روز پنجشنبه تا ظهر شنبه شانس زیادی برای یک مواجهه هیجان انگیز با یک آدم خوب داری.

تیر
ممکنه کمی دلزدگی از رابطه یا دلتنگی برای رابطه به سراغت بیاد ولی مقاومت می کنی و این حس رو با کسی مطرح نمی کنی. مشکل اصلی اینه که مخفی کردن این حس اگر همزمان بشه با برآورده کردن خواسته‌های دیگران، فشار عصبی زیادی به آدم می یاره. به قلبت احترام بذار و اگر حرفی رو مدتی است نزده‌ای، بزن و خودت رو راحت کن. از فردا – سه شنبه – نور زیادی توی خونه ارتباطاتت می تابه و این یعنی قدرت دو برابر برای صحبت کردن و مطرح کردن دغدغه‌ها. از این فرصت استفاده کن و امیدوار باش که با گفتن حرف‌ها و درددل کردن، بارت خیلی سبکتر بشه.

مرداد
به کسی کمک می کنی ولی اون به اندازه کافی قدر این کمک رو نمی دونه یا معتقده به شکل صحیحی بهش کمک نشده. مشکلی نیست. تو بخش خودت رو انجام دادی و اگر اون به اندازه کافی اهمیت جریان رو درک نکرده، مشکل خودشه. با بودن ماه میزان توی خونه سوم، وقتشه که پر انرژی، پر سر و صدا، شاد و خوشگذرون باشی پس حتی برای چند ساعت هم که شده فکر کردن و کمک و کار و فکر و خیال رو بذار کنار و خوش بگذرون. هوا سرده و کثیف ولی یک چرخ کوتاه در بیرون از شهر یا حتی داخل شهر می تونه تفاوت جدی ای برات ایجاد کنه.

شهریور
چه بعد از کارها و وظایفی که داری وقت خیلی کمی برات بمونه و چه اونقدر وقت اضافه داشته باشی که ندونی باهاش چیکار کنی، یک جای کار می لنگه. اگر قراره از خودت راضی باشی باید تعادل خوبی بین کارهای مثبت و خوشگذرونی برقرار باشه. توی این هفته که ماه شیر به خونه مسوولیت‌هات می رسه، وقتشه جدی به این تعادل فکر کنی و ببینی در طولانی مدت قراره به کجا برسی. تحلیل خوبت از زندگی ات باعث خواهد شد هم کار مفید بیشتری برای اینده انجام بدی و هم از زمان‌ها و دوستانی که داری لذت بیشتری ببری. اوایل هفته زمان یک مذاکره جدی است که سعی کن توش بدون تعارف و خجالت حرفت رو بزنی – اینجوری به چیزی که می خوای خواهی رسید.

مهر
در این هفته یک مذاکره صادقانه و صریح با یک دوست نزدیک یا فرد خانواده بهت کمک بزرگی می کنه. درسته که دیدگاهتون ممکنه با هم فرق کنه اما صرف صحبت کردن باعث نزدیک شدن دیدگاه‌ها خواهد شد. نتیجه نهایی صحبت که در همون مکالمه بهش می رسین خیلی مهم نیست بلکه چیزی که از صحبت توی ذهن دو طرف می مونه بعدا تاثیر خودش رو خواهد گذاشت. در آخر هفته کسی پیشنهادی بهت می ده که قبول کردنش ایده خوبیه. این پیشنهاد از صمیم قلب اومده و می تونه کمک خوبی باشه توی زندگی ات.

آبان
امروز سیاره مرکوری به پلوتو می رسه و شرایطی بسیار مناسب برای دیدن عمیق چیزها برات فراهم می کنه. در این ماه هیچ هفته‌ای به خوبی این هفته نخواهی تونست روکش‌ها رو کنار بزنی و عمق چیزها رو ببینی. حس ششم‌ات بسیار فعال خواهد بود و چیزهایی رو حس / درک خواهی کرد که قبلا حتی نگاهت هم بهشون نمی افتاد. جالبه که بگم این شرایط ممکنه خطرناک هم باشه. وقتی آدم چیزها رو بهتر می فهمه، ممکنه ناراحتی اش هم عمیق تر بشه. به جای اینکه از بقیه جدا بشی و مستقل از اونها، عمیق چیزها رو ببینی سعی کن عضو یک تیم بمونی و دید بهترت رو در اختیار بقیه گروه بذاری.

آذر
احساس پر انرژی بودن خواهی کرد و این فکر که می تونی با هر چیزی که سر راهت ایستاده بجنگی. نظرت کاملا درسته و جالبه که حتی می تونی اونو به بقیه هم منتقل کنی و بهشون انرژی بدی – البته به شرطی که بخوای. توصیه می شه کمی محتاط باشی چون گاهی این احساس‌های جنگندگی می‌تونن بیشتر از ساختن،‌ تخریب کنن. قبل از حمله دشمن رو بشناس و بدون دقیقا به چی می خوای بتازی. ورود مریخ به صحنه از روز جمعه این احساس جنگیدن با چیزها رو حتی قوی‌تر هم خواهد کرد پس مواظب باش که به چیزی که واقعا قرار نیست هدفت باشه، حمله نکنی.

دی
این هفته شاید کمی احساس سردرگمی کنی – به این خاطر که به بخشی از اهدافی که برای خودت گذاشته بودی نرسیدی و حالا حس می کنی که تا اینجا در زندگی به چیزهایی کمتر از اون چیزی که واقعا باید بهش می رسیدی راضی شدی. توجه کن که آدم‌ها به همه چیزهای که می خوان نمی‌رسن و برنده کسیه که حداکثر تلاشش رو بکنه و از چیزهایی که بهشون رسیده راضی باشه. اگر به دور و برت نگاه کنی می بینی که خیلی‌ها دقیقا دنبال چیزهایی هستن که تو داری ولی آدم کلا فقط چیزهایی که نداره رو می ‌بینه. مثبت باش و دقت هم بکن که چهارشنبه تا شنبه می‌تونی نقطه محوری یک گروه باشی. به جمع برو و نشون بدی که بقیه با سپردن خودشون به دستای تو چقدر می تونن خوشحالی کنن.

بهمن
نوبت تو شده که به صحنه بری و هنرت رو نشون بدی. فامیل یا دوست منتظر تو است. شاید کسی نیاز به مشورت داره یا درددل یا حتی یک همنشینی صمیمی. شاید هم در سطح دیگه‌ای واقعا یک گروه چشم به تو دوختن که کارشون رو راه بندازی. اینکار از دستت بر می یاد پس انجامش بده. ماه هنوز توی خونه رابطه توئه و فرصت خوبی داری برای تعمیق یا شروع یک رابطه عاطفی جدید. مواظب زبونت باش که طعنه‌ای جدی به کسی نزنه چون آدم‌هایی که ناراحت شدن، نمی تونن پارتنرهای خوبی باشن.

اسفند
بین دو انتخاب درگیر خواهی بود. هر دو طرف هم جذاب هستن و با فکر کردن نمی تونی بینشون تصمیم بگیری. اینجور وقت‌ها یک کار خوب اینه که صبر کنی و ببینی چی پیش می یاد. توضیح دادن یک شرایط مشکل به یک نفر ، از اونی که فکر می کنی سخت‌تر خواهد بود. اگر لازم شد فقط حرفت رو بزن و حرف طرفت رو بشنو و بحث رو تموم کن. در بعضی مواقع اصولا امکان رسیدن به «نتیجه» وجود نداره. از گرد هم جمع شدن، مهمونی و شام استقبال کن و در طولش شاد و پر انرژی باش چون چیزهای جالبی برات خواهد داشت.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...