طالع رنگی - 4 دی تا 10 دی - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی – ۴ دی تا ۱۰ دی

طالع رنگی – ۴ دی تا ۱۰ دی

فروردین

حتی اگر به دنبال یک زندگی بی دردسر و راحت هستی، بدون تموم کردن کارهایی که شروع کردی نمی تونی بهش برسی. با اینکه مسیر به نظرت هموار و سر راست و مشخص می‌یاد ولی بدون تلاش نمی تونی توش پیش بری. این هفته هفته تلاشه و باید بدونی که کمی کار بیشتر باید آسایش طولانی‌تر در آینده می شه. ورود ماه به خونه پنجم رمانس در جمعه شب می‌تونه اون روز به پر هیجان ترین روز هفته تبدیل کنه.

اردیبهشت
با اینکه می‌خوای عملگرا باشی ولی احساسات قوی این اجازه رو بهت نخواهند داد. اگر مجبور شدی در مورد احساساتت حرف بزنی اینکار رو در یک شرایط خوب و باحوصله انجام بده. در اواخر هفته ملاقاتی با یک آدم خواهی داشت که می‌تونه توی سرنوشتت تاثیر بذار. براش آماده بشو. یادت باشه که در این هفته توجه آدم‌ها به تو زیاده و هیچ نیازی نداری تلاش بیش از حدی برای خودنمایی بکنی.

خرداد
می‌دونی چی درسته ولی به زبون آوردنش ممکنه عواقب نامناسبی داشته باشه یا خیلی سخت‌تر از چیزی باشه که فکرش رو می‌کنی. از روز سه شنبه به بعد یک فرصت شیطنت آمیز برات پیش می یاد که وارد شدن یا نشدن توش کاملا وابسته به خودته. خوب بهش فکر کن و اگر به نظرت به ریسکش می‌ارزید سراغش برو. روز جمعه ماه کامل سرطان مقداری عدم اطمینان رو با خودش وارد زندگی ات می کنه که مجبوری باهاش کنار بیای یا با صحبت کردن برطرفش کنی.

تیر
حمایت عاطفی خوبی از دوستات دریافت می کنی. دوستانی داری که حتی اگر به طور کامل خودشون رو نشون ندن، بهت فکر می کنن و در مواقعی که واقعا بهشون نیاز داشته باشی می تونن کنارت باشن. رسیدن ماه کامل در شب جمعه به عنصر آب، احساساتت رو تقویت می کنه که می تونی ازش برای وارد فاز جدید کردن یک رابطه استفاده کنی. بهترین روش برای دوری از استرس، انعطاف پذیر بودنه. این هفته ، هفته پایداری به سنت‌ها و اخلاقی که بقیه تحمیل می کنن نیست؛ خودت تصمیم بگیر و دنیای اطرافت رو خودت بساز.

مرداد
یادداشت، ایمیل یا تلفنی می‌گیری که باعث استرس توی زندگی‌ات می‌شه. منشاء استرس خواسته های بقیه از تو است. باید سعی کنی این خواسته‌ها رو کنترل کنی و بخشی‌شون «نه» بگی. درست کردن فهرستی از همه کارهایی که باید انجام بدی باعث آرامش خاطر و رسیدن به کارها است. در بحث رابطه و مسایل عاطفی، این هفته برات هفته پر هیجانی به نظر نمی‌رسه. همه چیز مثل قبل پیش می ره و بهتره اگر تغییری می خوای،‌ واقعا براش تلاش کنی چون چیزی خود به خود پیش نمی یاد. راز دیدن آدم جدید، فعالیت جدیده که باعث در رابطه قرار گرفنت با گروه‌های جدید بشه.

شهریور
اگر درخواست کمک کنی، حمایتی بیشتر از چیزی که فکرش رو می کنی از خانواده می‌گیری. در مورد نصیحت هم همینطوره. ممکنه از نصیحت خسته باشی ولی در این هفته خاص خوبه بدونی که مشورت با خانواده می‌تونه برات راهگشا باشه. همینطور کار مشارکتی‌ات توی یک گروه یا سازمان می‌تونه خیلی به نفعت تموم بشه. هم به زندگی‌ات شادی بده هم جهت. اگر باهاشون آشنا نیستی توی جاهایی مثل فیسبوک دنبالشون بگرد و کارهاشون رو دنبال کن و در بخشی‌اش کمک. ماه کامل توی خونه یازدهمت یعنی «گروه» است و بهترین شرایط رو داری برای کمک گرفتن از گروه‌های نزدیکت و کمک کردن به گروه‌هایی که مفید می‌دونی شون.

مهر
روز جمعه ماه کامل سرطان به خونه دهم می‌رسه. خونه دهم مربوط به مسوولیت‌ها است و این یعنی بار اضافه روی دوش‌هات و شرایط سخت و خارج از کنترل. اگر در این شرایط هستی دلیلش انتظارات بقیه است و چیزهایی که بهشون قول دادی. سعی کن به تعهداتت عمل کنی و در آینده اینقدر کار قبول نکنی. اما اگر کار زیادی برای کردن نداری، از حضور ماه تو خونه دهم استفاده کن و کارهای خوبی رو شروع کن. حداقلش اینه که می تونی به برنامه‌هات فکر کنی و ببینی مثلا توی شش ماه دیگه می خوای چه کارهایی کرده باشی و شروعشون کنی. ماه کامل تو خونه دهم رو نباید حروم کرد.

آبان
قدرت زیادی برای رد شدن از مراحل سخت زندگی داری ولی گاهی از همه این ظرفیت‌ها استفاده نمی‌کنی. این هفته یک اشاره یا اتفاق کوچیک از طرف یک دوست باعث می‌شه یاد توانایی‌هات بیافتی و ازشون برای غلبه بر شرایط استفاده کنی. از عصر سه شنبه مریخ هیجان انگیز وارد برج دلو می‌شه. این شرایط بسیار مناسبه برای منطقی فکر کردن و دید واقعی داشتن به مسایل زندگی بدون نگرانی از دخالت احساسات در تصمیم. این شرایط تا دو سه هفته ادامه داره و فرصت خوبیه برای فکر کردن به همه چیزهای زندگی ات.

آذر
اگر پروژه ای رو در این هفته شروع کنی، پیروزی در انتظارته اما انتخاب پروژه کار راحتی نیست. در هر شرایطی، سرعت بخشیدن به کارها به نفعته. به جزییات دقت کن اما نذار دقت زیاد، کارهات رو کند کنه. سریع باشه و با بودن ماه کامل توی خونه هشتمت، مطمئن باش که هر وقت احساس خستگی کنی، یک دوست صمصمی برای انرژی دادن بهت حضور خواهد داشت؛ اما قدم اول رو باید خودت برداری. بودن ماه توی خونه صمیمیت، همچنین بهت می‌گه که فرصت خوبی داره برای دوستی جدید یا عمق دادن به یک دوست معمولی. به دوستات بگو که دوستشون داری و همین رو هم بشنو.

دی
توی این هفته در خیلی چیزها می تونی پیشرفت کنی اما احتیاط کن که بیشتر از چیزی که واقعا می‌تونی، کار شروع نکنی. خوشبینی‌ات همیشه به نفعته ولی این هفته ممکنه تو رو وارد یک مشاجره کوچیک بکنه. کاری می‌کنی که بعدا از فکر کردن بهش خوشحال نیستی و ترجیح می‌دادی انجامش نمی دادی. گذشته رو نمی شه تغییر داد ولی اشتباهات گذشته می تونن راهنمای مسیر آینده باشن. آخر این هفته شاید تبیدل بشه به یک دو راهی در زندگی شخصی: رابطه رو قطع کن یا ادامه‌اش بده.

بهمن
علاقه‌ات به کارهای خلاقانه بیشتر از مواقع دیگه خواهد بود. دلیلش اورانوس، سیاره کنترل کننده ات است و تقارنش با خورشید که نه فقط خلاقیت با خودش داره که ممکنه تشویقت کنه به شورش یا آزادی خواهی‌ای بیشتر از مواقع معمول. این حس خوبیه. بخصوص توی آخر هفته ولی سعی کن عقل رو هم همیشه همراهش کنی تا بعدا ناراحت کاری که کردی نباشی. فرصت جدیدی توسط یک آدم نه چندان آشنا بهت پیشنهاد می شه. جدی‌اش بگیر و جلو برو و حتی اگر خودش به نتیجه‌ای نرسه، نتایج جانبی خوبی برات خواهد داشت.

اسفند
درسته که چرخ زدن و خوشحالی کردن لذت بخشه ولی گاهی لازمه از لذتت بیرون بیای و به راه رفتن یک جهت مشخص بدی. آخر این هفته با حضور ماه کامل سرطان توی خونه پنجم، سردرگمی‌های عاطفی تو راهه. همه چیز – هر چقدر هم که قرص و محکم به نظر برسه – مستعد تغییر سریعه پس براش آماده باش. ماه کامل سرطان برات ابهام درست می کنه پس اگر چیزی دیدی که متوجه اش نشدی زیاد نگران نشو و یک هفته ای فرصت بده تا ماه کمی ملایم‌تر بشه.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سیدو
  ۴ دی ۱۳۹۱

  این خونه پنجم رمانس توی فروردین یعنی چی؟
 2. SooRena
  ۵ دی ۱۳۹۱

  Dorud
  MerC & khoda ghovatارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...