طالع رنگی هفته - 25 دی تا 1 بهمن - مجله آنلاین رنگی رنگی

طالع رنگی هفته – ۲۵ دی تا ۱ بهمن

طالع رنگی هفته – ۲۵ دی تا ۱ بهمن

فروردین
اگر در این هفته به مانعی برخورد کردی نگران نشو. این مانع فقط می‌تونه سرعتت رو کند کنه ولی نمی‌تونه جلوی حرکتت رو بگیره. اعتماد به نفس داشته باش و پیش برو و مسوولیت‌هات رو فراموش نکن و از زندگی ات راضی‌تر خواهی بود. این هفته زمان خوبیه برای ابراز علاقه. اگر کسی رو دیدی که به نظرت جذاب بود شجاع باش و باهاش سر صحبت رو باز کن و از نتایج خوبش لذت ببر.
اردیبهشت
این هفته در رابطه با یک آدم دیگه تو موقعیت ناراحتی قرار می‌گیری. ورود سیاره کنترل کننده‌ات یعنی ونوس توی برج جدی از شب چهارشنبه و بعد حرکتش به سمت نپتون موقعیت اطرافت رو کمی پیچیده می‌کنه. در این دوره اگر می‌خوای به کسی نزدیک‌تر بشی، کلیدش یک مکالمه هوشمندانه است. برای رسیدن به رمانس لازم نیست حتما از رمانس شروع کنی. در این هفته اگر موقعیت صحبتی پیش اومد از یک بحث علمی شروع کن و سریع به جایی که می خوای برس.
خرداد
زمان خوبی برای فعالیت زیاد نیست. با اینکه دوست داری زندگی رو راحت تر بگیری ولی حداقل در این هفته که سیاره‌ها نه فقط حرکتت رو کند کردن که مجبورت هم می کنن که بیشتر از اونی که لازمه درگیر دردسرهای دنیا باشی. راز غلبه کردن به جریان اینه که یا کلا خودت رو از کشمکش دور نگه داری یا اگر واردش شدی، با جرات پیش ببری‌اش تا تموم بشه. کش دادن شرایط سخت، بدترین چیزیه که یک نفر می‌تونه انجام بده. خوشبختانه ماه برج دلو، برای راحتی می‌یاره. اگر تا اواخر هفته همه چیز امن و امان بگذره، دیگه دردسری نخواهی داشت.

تیر
وقت خوبیه برای نزدیکی روحی به کسی که دوستش داری. اگر چنین کسی در حال حاضر وجود نداره شانس بسیار زیادی داری که در چهارده روز آینده پیداش کنی. از جمعه که ماه نوی جدی به خونه هفتم یعنی خونه پارتنرهات می‌رسه، شرایط برای عاشق شدن و عاشق کردن ایده‌آل می‌شه. نفری که می‌بینی آدم مطمئنی است و اگر قدم‌ها رو درست برداری حتی ممکنه رابطه از چیزی که بهش فکر می کنی هم جلوتر بره. خوشبختانه این مهارت رو داری که باعث بشی بقیه احساس امنیت کنن و دقیقا همین مهارت باعث می‌شه در کسی که شروع به صحبت می کنی، احساس صمیمیت لازم برای یک دوستی جدی رو ایجاد کنی.
مرداد
نارضایتی‌ات از نوع رابطه‌ای که داری توی این هفته بیشتر می‌شه ولی در عوض این جریان ممکنه بهت کمک کنه تا با خودت صادق‌تر باشی و دقیقا ببینی کجای کار می‌لنگه. به جای اینکه به این فکر کنی که بقیه باید به تو چی بدن، روی چیزی که تو می تونی به بقیه بدی تمرکز کن. فراموش نکن که در یک بازی اگر مشغول شمردن امتیازها و فتح سنگرهای همدیگه نباشیم، به همه بیشتر خوش می گذره. اگر کار جدیدی توی این هفته بهت پیشنهاد شد حتما قبول کن که کلی چیزهای جدید وارد زندگی ات خواهد کرد.
شهریور
شروع یک دوره خلاقیت! نوشتن، درست کردن،‌ سرودن، خوندن و خیلی چیزهای دیگه می‌تونه در دوره‌ای که ماه نو داره توی آسمون می‌درخشه برات هیجان‌انگیز، مفیدتر و لذت‌بخش‌تر از همیشه باشه. یک کتاب جدید شروع کن و باهاش در مورد دوستات حرف بزن. بودن هلال ماه توی خونه پنجم رمانس می تونه معنی یک آدم جدید توی زندگی بده یا رابطه‌ای جدید با یک آدم قدیمی. احتمال خیلی زیادی که با یک خبر یا کار، سورپریز بشی. انتظارش رو نداشته باش تا لذت بیشتری ازش ببری.
مهر
تموم کردن یکسری برنامه‌ها عقب افتاده و این یعنی فشار روانی دائمی روی آدم. کارهای ناقص و انجام نشده توی این هفته بیشتر از همیشه توی ذهنت می‌چرخه و باعث می‌شه به سختی سراغ کارهای جدیدتر بری. از بودن سیاره‌ات یعنی ونوس توی برج جدی که همیشه کمی فرمانروایی توی خودش داره استفاده کن و با پیش بردن قدم به قدم کارها کمی از برنامه‌های عقب مونده رو به سرانجام برسون. اگر سرت رو خلوت‌تر کنی زمان بیشتری توی آخر هفته برای شرکت توی یک مراسم خواهی داشت.

آبان
هرچند که دیگران ازت انتظار دارن فعالیت بیشتری داشته باشی اما این فعالیت بیشتر فقط به معنی کار کردن نیست. اگر می خوای انتظارات رو برآورده کنی باید بیشتر دل به کاری که ازت می خوان بکنی بدی و به شکلی فعال خودت رو درگیر امور کنی. ماه برج جدی از جمعه توی خونه سوم (ارتباطات) است و زمان کاملا مساعده برای یک گفتگوی مثبت. یک نفر که دوستش داری مشکلی داره که یک گفتگو با تو می‌تونه بسیار سبک‌ترش کنه. از اینکه واقعیت رو بگی نترس و به هیجاناتی که در آخر هفته پیش می‌یان نه نگو. یک دعوت خیلی ساده می‌تونه منجر به تغییرات بزرگ بشه. منتظر خبر باش و ازش استقبال کن.

آذر
از نظر احساسی هفته عجیبی پیش رو داری. از یک طرف احساس می کنی که آینده روشنه و می‌تونی به چیزهایی که می‌خوای برسی ولی از اونطرف ابرهای ناباوری و شک دارن پیش‌ می‌یان. خیلی نگران نباش. این حس‌ها مربوط می‌شن به رسیدن مریخ پر از انرژی به مشتری پرهیجان که دارن همزمان شادی و نگرانی رو برات ایجاد می‌کنن. انتخاب با توئه که توی کدوم یکی از این دو تا غرق بشی. ملاقاتی که در چند روز آینده برات پیش می‌یاد هم می‌تونه تحت تاثیر این دو حس، دو نتیجه متضاد داشته باشه. توصیه من اینه که مثبت بودن در این هفته بهتر از نگرانی جواب خواهد داد.
دی
دردسر اصلی این هفته اینه که چطوری در عین دقت کردن در مورد جزییات اتفاقات اطراف، می‌شه نسبت به وقایع مثبت و خوشبین موند. یادت باشه که تحلیل همیشگی کسی رو به جایی نمی‌رسونه. سعی کن به جای فکر کردن به مشکلات، بهشون حمله کنی و ازشون رد بشی. یک استراتژی خوب هم اینه که از همین حالا توی برنامه دو هفته آینده حداقل سه برنامه تفریحی بگنجونی. از مهمونی تا سینما تا دیدار یکی دو دوست صمیمی. جمعه که ماه نو توی خونه توئه، فرصت خوبی داری برای رسیدگی به خودت. توصیه می‌شه شرایطی رو فراهم کنی که پاهات رو تو تشت آب گرم بذاری و اینترنت گردی کنی یا یک فیلم ببینی و از زندگی لذت ببری تا انرژیت برای مقابله با جزییات دردسرزا، چند برابر بیشتر بشه.
بهمن
حالا که ماه داره به برج تو نزدیک می‌شه، طبیعیه که احساس مودی بودن داشته باشی. برای آروم گرفتن باید بتونی خودت رو به روحت متصل کنی. اینکار راحتیه. بخصوص که چهار تا سیاره همزمان توی خونه معنویتت هستن. روزی ده دقیقه رو برای تمرکز، مراقبه یا هر چیزی که بهش اعتقاد داری بذار و تاثیراتش رو توی کل روز شاهد باش. کار ناتمومی داری که باعث می‌شه نتونی سراغ کارهای جدید بری. اون رو تموم کن و بعد از مراقبه کشف می‌کنی که چه چیزی توی زندگی کم داری و چطوری باید بهش برسی. ماه نو شده و شدیدا توصیه می‌شه توی یک جمع تازه یا یک مکان فیزیکی تازه حاضر بشی – البته اگر دنبال چیز تازه‌ای توی زندگی‌ات هستی.
اسفند
یک اتفاق غیرمنتظره، تغییر جدیدی توی زندگی‌ات رو باعث شده یا در این هفته می‌شه. درسته که فکر می‌کردی براش آماده هستی ولی وقتی پیش اومد متوجه خواهی شد که چیزهایی توی کاره که اصلا فکرشون رو هم نکرده بودی. نگران نشو و با اشتیاق از چیزهای جدید استقبال کن. اگر کسی بهت پیشنهاد جدیدی داد کمی با تردید بهش نگاه کن تا اگر قبولش کردی بدونی که اینکار با فکر کافی انجام شده. اگر کسی رو دوست داری این رو بهش بگو و نذار احساس تنهایی کنه. اگر هم کسی در زندگی‌ات نیست، برای پیدا کردنش توی این هفته عجله نداشته باش چون در این هفته اگر قرار باشه اتفاقی بیافته، نیازی به تلاش تو نداره. تو زیر نورافکن ایستادی و اگر موقعش رسیده باشه، به راحتی دیده خواهی شد

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. میثم
    ۳ بهمن ۱۳۹۱

    سلام…خوبین .. خسته نباشی.. من یکی از طرفدار های طالع رنگی شما هستم.. فقط میخاستم بگم از اول بهمن چند روز گذشته و خبری نیست!
    نکنه بخایید تعطیلش کنید! که من یکی دیگه نمیام.
    موفق باشید به خاطر سایت زیباتونارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...