رنگی یاب – پادکست راه و توسعه فردی - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست راه و توسعه فردی

رنگی یاب – پادکست راه و توسعه فردی

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

اگر تا الان برنامه کتاب باز رو در شبکه نسیم دیده باشین، حتما با دکتر مجتبی شکوری آشنا هستین. در یک توضیح کوتاه میشه گفت صحبت اصلی گفتگوها در مورد توسعه فردی، بحث های روانشناسی و معرفی کتاب در همین زمینه هست . اما خبر خوب این هست که بیشتر گفتگوهای ایشون در این برنامه رو میتونین در پادکست راه پیدا کنین.

گوش دادن به این پادکست ها علاوه بر اینکه شما رو با تجربیات و مفاهیم فراوانی آشنا میکنه کلی هم معرفی کتاب داره که میتونه در زمینه توسعه فردی براتون مناسب باشه .

 سری جدید این پادکست از مهرماه ادامه پیدا خواهد کرد. این پادکست رو می تونین در اپلیکیشن پادگیرcastbox گوش بدید.

گوش دادن به این پادکست رو بهتون توصیه می کنیم مخصوصا اگر فکر می کنین راهتون رو در زندگی گم کردید و دلیلش رو نمی دونین !‌

اینستاگرام مجتبی شکوری  

اینستاگرام کتاب باز

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آنه
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹

  واااای رنگی رنگی،من مدت هاست مخاطب دکتر شکوری و کتاب بازم و خیلیییی ذوق کردم که توام معرفی کردی…واقعا حرفای این اقای دکتر رو باید همه بشنون بس که ارزشمند و کمک کننده است…
 2. Maede
  ۱ آذر ۱۳۹۹

  به پیشنهاد شما به پادکست های ایشون گوش دادم و کیفففف کردم . ممنون رنگی رنگی جانم از انتخاب های عالیتون
 3. شکوفه
  ۴ آذر ۱۳۹۹

  سلام من از سایت پادکست خوب گوش دهیم بی پلاس رو دارم و خیلی خوبه کتابهای خوبو میاد خلاصشو میگه.
  یه پیج دست سازه های هنری در اینستا گرام دارم
  beads&dots کارهایی میسازم که همشون کاملا با حس و عشق و میتونم بگم غیر تکراریه.خوشحال میشم سر بزنین یا معرفی کنین برای مخاطبای رنگی رنگی.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...