رنگی یاب - رادیو نیست روایت مکان‌های خاموش - رنگی رنگی

رنگی یاب – رادیو نیست روایت مکان‌های خاموش

رنگی یاب – رادیو نیست روایت مکان‌های خاموش

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

حتما برای شما هم پیش اومده وقتی با بزرگترها در شهر قدم میزنین و یا پای قصه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می شینین، میون داستان های قشنگشون از مکان هایی نام میبرن که نقش پررنگی در خاطرات جوانی شون داشته و حالا یا اون مکان ها دیگه نیستن و یا تغییر کاربری دادن. پادکست رادیو نیست ، داستان همین مکان ها رو برای ما تعریف میکنه.

تیم رادیو نیست هربار صدایی میشه برای مکان هایی که خاموش شدن یا صداشون خیلی سخت به گوش میرسه. گاهی برای تعریف این داستان، از افراد سرشناسی کمک میگیره که خاطراتشون رو از این فضاها با ما به اشتراک بذارن. از لوناپارک گرفته تا درایوین سینما یا هتل میامی و پلاسکو.

شما میتونین به اپیزودهای جالب و دوست داشتنی این پادکست، در سایتشون به اسم radionist.com گوش بدین. راه های دیگه برای گوش دادن به اپیزودها رو هم در سایتشون معرفی کردن. همچنین میتونین از صفحه اینستاگرامشون هم دیدن کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مهتاب
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

  عااالی بود ، خیلییییی دوست داشتمممم???
 2. حانيه
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

  پیج کوکوچی هم میتونه یه رنگی رنگی باشه☺️
  @cookochi_dreamارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...