رنگی یاب – معرفی کتاب با رادیو مان - رنگی رنگی

رنگی یاب – معرفی کتاب با رادیو مان

رنگی یاب – معرفی کتاب با رادیو مان

برای آدم‌های کتاب‌خوان، پیدا کردن یک کتاب خوب با محتوای مناسب و ترجمه روان، همیشه یک مسئله مهم به حساب میاد. حتی وقتی دوست داریم به شخصی کتاب هدیه کنیم، گاهی از بقیه هم نظر می‌پرسیم و سعی می‌کنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم. در این مواقع شبکه‌های اجتماعی، پادکست‌ها و مجلات، می‌تونن منابع خیلی خوبی باشن. در رنگی یاب امروز هم، به سراغ یکی از همین پادکست‌ها میریم.

رادیو مان، پادکستی از تیم کتاب مان هست. این تیم، در واقع فروشگاه کتاب دارن و در اینستاگرام ketabemaan هم به توضیح و معرفی آثار مختلف می‌پردازن. اعضای این تیم از تجربه‌شون استفاده کردن و تصمیم گرفتن تا کتاب‌های تاثیرگذار و جذاب رو در اپیزودهای مختلف پادکستی به اسم رادیو مان معرفی کنن. این کتاب‌ها فقط در یک سبک نیستن و سلیقه‌های مختلف رو شامل میشن. لحن گوینده روان و دلنشین هست و با بیانی گیرا، بخش‌هایی از کتاب رو برای مخاطب روایت می‌کنه.

در ادامه، در صورتی که کتاب ترجمه‌ای از آثار غیرفارسی زبان باشه، ترجمه‌های روان و مطمئن رو معرفی می‌کنه تا تصمیم‌گیری برای مخاطب آسان تر باشه. اکثر این آثار هم قابل سفارش و تهیه از کتاب‌فروشی مان هستن. می‌تونی رادیو مان رو از طریق کست‌باکس بشنوی و اون رو به بقیه دوست‌داران کتاب معرفی کنی.

اگر تو هم پادکست فارسی با موضوع جذاب و با کیفیت می‌شناسی حتما در بخش کامنت ها به ما و بقیه آدم‌های رنگی معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. من یه آدم عاشق رنگی رنگی
  ۴ آذر ۱۴۰۰

  رنگی رنگی جون میشه جواب بدی به این سوالم؟آیا گوش دادن به کتاب های صوتی رایگان که نمیدونم نویسنده اش به اون خواننده اجازه صوتی کردنش رو داده اشکالی داره از نظر شرعی و اخلاقی؟
  • رنگی رنگی
   ۶ آذر ۱۴۰۰

   سلام دوست خوبم. مسائل شرعی و اخلاقی به باورهای اون شخص برمیگرده و خودتون باید تصمیم بگیرین. اما قطعا اگر امکان تهیه‌اش به صورت قانونی و با پرداخت مبلغ وجود داره، میشه از این طریق از اون نویسنده و گوینده حمایت کرد و این کار خیلی قشنگ تره
 2. هانی
  ۶ آذر ۱۴۰۰

  من یه پادکست جدید پیدا کردم به اسم رادیو روزرنگ، خیلی جذابه.. درباره هنرمندان و دیوانگی هاشونهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...