فکت گرافی - خواص به ، خواهر معطر سیب - مجله آنلاین رنگی رنگی

فکت گرافی – خواص به ، خواهر معطر سیب

فکت گرافی – خواص به ، خواهر معطر سیب

“به” یکی از خوشبوترین میوه‌‌هایی که دنیا به خودش دیده. “به” خواهر خوب سیب، اگرچه زشت‌تر از این میوه است اما توی خواص دارویی و غذایی چیزی کم از سیب نداره. “به” رسیده و زرد رنگ بیشترین خواص رو توی خودش داره.

این میوه یک داروی طبیعی خوشبو و خوش‌طعم برای درمان عفونت‌ها و التهاب‌های روده است. این میوه برای درمان سوزش مجاری ادرار، تنگی نفس و سردرد هم خیلی مفیده. همچنین بوی بد دهان و تعریق رو از بین می‌بره.

این میوه وسط خودش کلی دونه بهم چسبیده داره که اون هم برای درمان سرفه‌های خشک، تب و گرفتگی صدا مفیده. فقط باید حواستون باشه که این دونه‌ها رو نجوید. این دونه‌ها رو دم کنید و آب لعاب‌دارش رو بخورید اما دونه‌های به رو قورت ندید و چون حاوی مواد سمی که برای بدن مضره.

“به” مجموعه ویتامین‌هاش رو به ترتیب حروف الفبا کنار هم چیده تا همیشه یادمون بمونه که خام و پخته‌ این میوه سرشار از ویتامین‌های Aو Bو C است.

در تصویر زیر چند نکته مهم در مورد به که دونستنش در زندگی روزمره به شما کمک می کند را نشان می دهد . سایز این عکس هم برای پرینت گرفتن و هم برای استفاده به عنوان کاغذ دیواری دسکتاپ کامپیوترتان مناسب است

 

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر اینجا را کلیک کنید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...