رنگی یاب – کسب و کاری که گردنبند های تصویرسازی شده تولید میکنه - رنگی رنگی

رنگی یاب – کسب و کاری که گردنبند های تصویرسازی شده تولید میکنه

رنگی یاب – کسب و کاری که گردنبند های تصویرسازی شده تولید میکنه

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید :)

heart3

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم :)

star2

خلاقیت یک دنیای بی انتهاست. برای همین هم اگر به هنری علاقه دارین این علاقه رو دست کم نگیرین. با پرورش خلاقیت می تونین کم کم تو هنرتون پیشرفت کنین، سبک خاص خودتون رو پیدا کنین و شاید حتی کسب و کار خودتون رو راه بندازین. امروز می خوایم در مورد یکی از کسب و کار های خلاقانه صحبت کنیم. کسب و کاری که قطعا خالقش یک روزی با خودش تصمیم گرفت تا رویا و علاقه ش رو دنبال کنه و رشد کنه.

heart3

دست سازه های مصور غنج، پیکسل ها و گردنبند هایی هستن که به صورت دست ساز تولید می شن و برای درست کردن هر کدومشون کلی وقت گذاشته میشه و میشه عشق و علاقه ی هنرمند رو در این آثار کاملا حس کرد. این طرح های قشنگ یکی از ویژگی هاش، جزئیات جالب و دوست داشتنی هست.

star2

یه امکان جالبی که این کسب و کار فراهم کرد این هست که می تونین یه شخصیت رو با ویژگی ها و علایقش توصیف کنین و یه طرح جالب روی گردنبند یا پیکسل دریافت کنین. محصولات غنج رو می تونین با qanj_handmade در اینستاگرام پیدا کنین.

2

3

4

5

6

7

8

9 10 11

1

heart3

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. liana
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

  چه خوشگلن ^-^
 2. الهامم
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

  چقد اینا ناززززن
 3. Paradise
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

  به پیج @mini.paradise.shop هم سربزنید ممنون میشم ^^
  یه سری پیکسل با طرح نقاشی های معروف ونگوگ و داوینچی و دالی توشون هست.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...