رنگی فیلم – مستند پازلی ها - رنگی رنگی

رنگی فیلم – مستند پازلی ها

رنگی فیلم – مستند پازلی ها
داستان خیلی ساده شروع میشه! از صندلی های دانشگاه و همین همایش های معمولی که شرکت می کنین تا ساعت خالی بین کلاس ها پر بشه. اما تو یکی از همین روزها یک اتفاق بزرگ میفته. جرقه ی یک ایده ی مناسب برای کسب و کار و داستان شما از رویا و آرزو تا تلاش و کار بی وقفه، برای رسیدن به هدف آغاز میشه.
شاید تا الان براتون پیش اومده باشه که با خودتون فکر کنین چقدر خوب میشد اگر کسب و کار خودم رو داشتم. بعد احتمالا ابر تشکیل شده بالای سرتون رو با فکر هایی مثل: من که پول ندارم و اصلا چطوری باید شروع کنم خراب کردین و برگشتین به زندگی روزمره تون. اما تو رنگی فیلم امروز می خوایم براتون قصه آدم هایی رو بگیم که یک روز دقیقا چنین فکری به ذهن شون رسید.
پازلی ها یک فیلم مستند هست. درباره چند تا دانشجوی پرتلاش با ایده ی قشنگی برای شروع کسب و کار. این فیلم با صحبت های این گروه چهار نفره شروع میشه. برامون از این تعریف میکنن که چطوری با هم آشنا شدن و چکار میخوان بکنن. از شرایط فعلی زندگیشون میگن و متوجه میشین که اتفاقا از همون قدم اول چقدر با مشکلات متفاوتی مواجه هستن! از مخالفت خانواده تا مهاجرت به تهران برای پیشرفت ایده هاشون. از تصمیم های درست و غلط و مشکلاتی که یک تیم ممکنه پیدا بکنه. اما فکر میکنین سرانجام کار اون ها چی میشه ؟
با وجود تمام مشکلات میتونن بالاخره ایده شون به مرحله اجرا برسونن؟
چرا رنگی رنگی این فیلم رو بهتون پیشنهاد میده؟
فیلم مستند اصلا یک لذت دیگه ای داره! یک فیلم ساده اما واقعی از آدم ها که میتونه تجربه های متفاوت از زندگی رو به ما نشون بده.
تو این فیلم تا حدی از مشکلات و روند شروع یک کسب و کار گفته شده که میتونه تو این کار بهتون کمک بکنه. اینکه از کجا میشه شروع کرد و چه مشکلات احتمالی ممکنه پیش بیاد.
آدم هایی که برای رسیدن به آرزوهاشون تلاش میکنن ارزشمند هستن. هرچند آرزوهاشون از نظر دیگران بی اهمیت باشه. چه خوبه که با این آدم ها و با نوع نگاهشون به زندگی بیشتر آشنا بشیم.
خب! حالا منتظر چی هستین؟ یک وقت خالی بین برنامه هاتون برای تماشای این فیلم پیدا کنین. نظرتون رو هم برامون بنویسین. اصلا علاقمند به تماشای فیلم مستند هستین؟
برای تماشای این فیلم میتونین از سایت فیلیمو استفاده کنین
راستی خوبه بدونین که پازلی ها تونستن بالاخره شرکت خودشون رو تاسیس بکنن. از جزییات کارشون خبر نداریم اما امیدواریم هرجا که هستن موفق باشن و به آرزوهاشون برسن.
فکر میکنین رمز موفقیت اون ها چی بوده؟
میتونین در این لینک، سایت کسب و کار پازلی ها رو ببینین.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ریحان
  ۹ خرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان امیدوارم حال همه ی اعضای تیم تون خوب باشه!
  روند جدید و تفاوت ایجاد شده توی سبک آپ کردن پست ها ب شدت زیبا و جذابه! و ممنون بابت معرفی کردن این مستند رنگی❤️ لطفا باز هم مستند هایی از استارت آپ ها بذارید… خیلی ممنون! ^^✨
 2. نسترن
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی عزیز.
  اگه به ترتیب فیلم هایIMDB را بزارید
  خیلی ممنوووووون میشمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...