تکه های پازل زندگی رو کنار هم بذارین - رنگی رنگی

تکه های پازل زندگی رو کنار هم بذارین

تکه های پازل زندگی رو کنار هم بذارین

تاحالا به پازل ها دقت کردین؟ تکه های کوچیکی که کنار هم قرار می گیرن و هم رو کامل می کنن و یواش یواش یه تصویر بزرگ تر رو میسازن. شاید حتی وقتی از نزدیک بهشون نگاه کنیم متوجه طرح خاصی نشیم اما با کمی فاصله گرفتن تصویر نهایی و کامل رو میبینیم. برای اینکه این تصویر کامل باشه لازمه تمام قطعات پازل باشن، حتی اگر یکیشون هم نباشه تصویر نهایی نقص به نظر میاد و جای خالی اون یکی مشخصه.

heart3

زندگی ما هم یک پازل هست، هر تلاشی که امروز می کنیم، هر قدم کوچیکی که بر میداریم، یک قطعه از پازلی هست که قراره تصویر نهایی از زندگیمون رو بسازه. برای تک تک این تلاش ها باید ارزش قائل بشیم و برای کوچیک ترین موفقیت ها هم جشن بگیریم.

heart3

برای موفق شدن در مقابل چالش های زندگی باید با تمام توان تلاش کنیم. این که در نهایت حتما پیروز بشیم مهم نیست،  چون همین شکست ها بهترین معلم های ما هستن و بهمون یاد میدن که در چه زمینه هایی باید بیشتر سعی کنیم و خودمون رو اصلاح کنیم. یادتون باشه که موقع حل کردن پازل، وقتی جای یک قطعه رو پیدا نکردیم اون رو دور نمیندازیم، چند بار تلاش می کنیم تا در نهایت جای درستش رو پیدا کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Yasaman
    ۲۰ دی ۱۳۹۷


  2. zahra
    ۱۰ بهمن ۱۳۹۷

    میشه همین الان توی برگه ای شروع بکنیم به کشیدن پازل هدفمون و هر کاری که کردیم رو تو هر تیکه از اون پازل بنویسیم که بدونیم چه کار هایی برای موفقیتمون کردیم ?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...