رنگی یاب – پوپک ؛ قصه گویِ چوب ها - رنگی رنگی

رنگی یاب – پوپک ؛ قصه گویِ چوب ها

رنگی یاب – پوپک ؛ قصه گویِ چوب ها

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب ، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

تا حالا فکر کردین اگر رویاهاتون رو به شکل یک مجسمه چوبی در می آوردین چه شکلی میشدن؟ یا حتی یک نشونه از خاطره ای قدیمی و دلپذیر تبدیل بشه به یک سازه ی چوبی زیبا و همیشه جلوی چشم هاتون باشه. گالری پوپک این کار رو به شیوه ای منحصر به فرد برای شما انجام میده.

کبری احمدی، قصه گوی رنگی چوب هاست. اون گالری هنری پوپک رو راه انداخته و با عشق و با کمک رویاها و افکار شما به تکه های چوب زندگی میبخشه. اون در بخشی از معرفی روش کارش میگه «سالوادور رویای خودم بود، یک روباه که دنیا رو میگرده و عینک پدربزرگ براش به یادگار مونده». حالا سالوادور یک مجسمه چوبی قشنگ هست که این هنرمند اون رو ساخته.

شما کافیه داستان، رویا و ایده ی خودتون رو تعریف کنین و بعد، پا به پای هنرمند پیش برین تا در نهایت اثر چوبی مخصوص خودتون رو داشته باشین. این آثار تک نسخه هستن و برای شخص دیگه تکرار نمیشن. وقتی شما کاری رو سفارش بدین، از اون عکسی در صفحه ی اینستاگرام گذاشته میشه و متنی که زیر عکس نوشته میشه، داستان کوتاهی مخصوص به شماست.

شما میتونین در صفحه kobraa_aahmadi در اینستاگرام ، بیشتر با این کسب و کار آشنا بشین. یادتون نره حمایت و تشویق شما، میتونه یک منبع انرژی و حس خوب برای یک هنرمند ایرانی باشه.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ریحانه
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی شبت به خیر
  من تو پیج قصه گوی چوب ها رفتم،الان سفارش نمی گیرند و بر طبق این چیزی که در متن نوشتید که برحسب داستان شما این چوب هارو می ذارند این طوری نیست.
  نمونه هارو خودشان می سازند و به اولین نفر می فروشند .
  • رنگی رنگی
   ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. در حال حاضر به خاطر اینکه سفارش گیری شون متوقف شده این کار رو میکنن وگرنه روند اصلی کار بر اساس داستان مشتری هست. وقتی دوباره سفارش گیری ها شروع بشه طبق همین روال عمل میکننارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...