رنگی یاب – پوپک ؛ قصه گویِ چوب ها - رنگی رنگی

رنگی یاب – پوپک ؛ قصه گویِ چوب ها

رنگی یاب – پوپک ؛ قصه گویِ چوب ها

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب ، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

تا حالا فکر کردین اگر رویاهاتون رو به شکل یک مجسمه چوبی در می آوردین چه شکلی میشدن؟ یا حتی یک نشونه از خاطره ای قدیمی و دلپذیر تبدیل بشه به یک سازه ی چوبی زیبا و همیشه جلوی چشم هاتون باشه. گالری پوپک این کار رو به شیوه ای منحصر به فرد برای شما انجام میده.

کبری احمدی، قصه گوی رنگی چوب هاست. اون گالری هنری پوپک رو راه انداخته و با عشق و با کمک رویاها و افکار شما به تکه های چوب زندگی میبخشه. اون در بخشی از معرفی روش کارش میگه «سالوادور رویای خودم بود، یک روباه که دنیا رو میگرده و عینک پدربزرگ براش به یادگار مونده». حالا سالوادور یک مجسمه چوبی قشنگ هست که این هنرمند اون رو ساخته.

شما کافیه داستان، رویا و ایده ی خودتون رو تعریف کنین و بعد، پا به پای هنرمند پیش برین تا در نهایت اثر چوبی مخصوص خودتون رو داشته باشین. این آثار تک نسخه هستن و برای شخص دیگه تکرار نمیشن. وقتی شما کاری رو سفارش بدین، از اون عکسی در صفحه ی اینستاگرام گذاشته میشه و متنی که زیر عکس نوشته میشه، داستان کوتاهی مخصوص به شماست.

شما میتونین در صفحه kobraa_aahmadi در اینستاگرام ، بیشتر با این کسب و کار آشنا بشین. یادتون نره حمایت و تشویق شما، میتونه یک منبع انرژی و حس خوب برای یک هنرمند ایرانی باشه.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ریحانه
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی شبت به خیر
  من تو پیج قصه گوی چوب ها رفتم،الان سفارش نمی گیرند و بر طبق این چیزی که در متن نوشتید که برحسب داستان شما این چوب هارو می ذارند این طوری نیست.
  نمونه هارو خودشان می سازند و به اولین نفر می فروشند .
  • رنگی رنگی
   ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. در حال حاضر به خاطر اینکه سفارش گیری شون متوقف شده این کار رو میکنن وگرنه روند اصلی کار بر اساس داستان مشتری هست. وقتی دوباره سفارش گیری ها شروع بشه طبق همین روال عمل میکنن
 2. mina
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

  مینووچی هم عروسکای قشنگی میسازه از روی عکسشون
  یعنی عکس میدین عزوسکشو تحویل میگیرین
  اسم پیجش:minoooochii_art
 3. الهه
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جونم منم یه کسب و کار میشناسم که پر از رنگای قشنگ و شاد کننده اس یه دختر خوش ذوق که کلی با استعداده دستبندای خیلی خوشکلی میبافه و یه پیج توی اینستا داره ولی خب زیاد حمایت نمیشه تا بتونه پیشرفت کنه من پیجشو مینویسم اینجا اگه دوس داشتی یه سر بزن به پیجش takshakh_bracelet
 4. نجمه
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جان من هم قصه کسب و کارمو دارن چطوری قصه کسب و کارمو بهتون انتقال بدم؟
 5. سحر
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

  خیلی خوشگله ممنون رنگی رنگی جونم❤️???
 6. مریم احمدی
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

  ایشون یکی از بهترین ها هستن و کارشون حرف نداره?
  امیدوارم یکروزی من هم ان قدر پیشرفت کنم در کارم که توسط رنگی یاب رنگی رنگی معرفی بشم?
  اسم پیجم khial_baaf هست رنگی رنگی جان??
 7. فاطیما
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

  کارهاشون خیلی قشنگ و خاصه ولی چرا سفارش نمیگیرن ؟ عجیبه که کپشن میذارن غیرقابل سفارش مجددارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...