رنگی رنگی و پونیشا برای فریلنسرها هدیه دارند - رنگی رنگی

رنگی رنگی و پونیشا برای فریلنسرها هدیه دارند

رنگی رنگی و پونیشا برای فریلنسرها هدیه دارند

حتما تا حالا این نوع از کسب درآمد به گوشتون خورده : کار کردن در منزل ! گاهی وقتها فکر می کنیم اگر می تونستیم تو همین اتاق خودمون کار کنیم، برای باقی فعالیت هامون هم زمان کافی داشتیم ! اما این طوری نیست ! شاید زمان بندی و برنامه ریزی برای یک فریلنسر سخت تر باشه ! چون باید در اتاق شخصی خودش که محل استراحت و تفریح هم هست ساعتها زیادی رو کار بکنه و روی پروژه ها تمرکز داشته باشه! به علاوه چون تعداد پروژه ها بیشتر هست زمان بیشتری رو باید به کار اختصاص بده ! و بنابراین نیاز به برنامه ریزی بیشتری هست.

h2-

کار، درس، تفریح، خانواده ، ورزش … به این لیست چند تا چیز دیگه رو هم اضافه کن ! با یک نگاه کلی نمیشه به همه این کارها رسید. اما بیاید تو زندگیمون یک آدم معمولی نباشیم! کسی باشیم که می تونه هوشمندانه رفتار بکنه و آینده رو ببینه .

میدونی راه حل بسیاری از مشکلات ما با یه کم وقت گذاشتن حل میشه ! کافیه کارهایی که باید انجام بدی رو اولویت بندی کنی و با یک برنامه ریزی مناسب زمان انجام هر کدوم رو تنظیم بکنی. ما هم تو رنگی رنگی یه محصول داریم که تو این کار خیلی میتونه کمک بکنه ! بله ! درست گفتی پلنر رنگی رنگی !

h2-

رنگی رنگی براتون یه کمپین تازه داره !

چیزهایی که در مورد صحبت کردیم مشکل خیلی از ماهاست ! برای همین هم رنگی رنگی با همکاری پونیشا تصمیم گرفته یک کمپین اجرا بکنه . سایت پونیشا رو حتما می شناسید! پونیشا به شما کمک میکنه که به عنوان یک فریلنسر در منزل کار کنید و بتونید درآمد داشته باشید. رنگی رنگی هم محصولاتی داره که به شما کمک میکنه تا بتونید بهتر برنامه ریزی داشته باشید . پس پیش بسوی یک تجربه جدید آدم رنگی جان ! برای داشتن روزهایی متفاوت آماده ای ؟

h2-

من هم میخوام تو کمپین رنگی رنگی و پونیشا شرکت کنم !

شرکت کردن تو این کمپین کار ساده ای هست ! فقط کافیه خوب فکرهاتو بکنی و تصمیم ات رو بگیری! به خودت اعتماد داشته باشی و بدونی که خیلی ها مثل تو کارشون رو از همین جا شروع کردن . ما هم تو رنگی رنگی دوست داریم تو  لذت شیرین  اولین درآمد آدم رنگی ها شریک باشیم!

click-

rangirangi2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. samin
  ۶ شهریور ۱۳۹۵

  سلام .ممنون که این همه محصولات خوب دارید
  فقط کاش این پلنر ها برگ های بیشتری داشت و فقط برای ۳ ماه نبود.
 2. لیلا
  ۶ شهریور ۱۳۹۵

  خیلی جالبه، من تو پونیشا اکانت دارم و دقیقا تصممیم داشتم از امروز عضویتم ارتقا بدم و فریلنسری رو شروع کنم. این تقارن کمپین مشترک رنگی رنگی و پونیشا رو به فال نیک می گیرم.
 3. سید مهران
  ۶ شهریور ۱۳۹۵

  پونیشا کارش چیه؟؟
  یکم بیشتر توضیح میدین
  • رنگی رنگی
   ۷ شهریور ۱۳۹۵

   شما میتونید پروژه هاتون رو توی این سایت تعریف کنید و کاربرانی که به عنوان فریلنسر هستن براتون قیمت تعیین میکنند و شما هرکدوم رو بخواین انتخاب میکنید تا کار رو براتون انجام بدید.
   یا اینکه اگر مهارت خاصی دارید ، مثل طراحی گرافیکی ، طراجی سایت ، نوشتن مطلب و … به عنوان فریلنسر کار کنید ، بین پروژه های تعریف شده نگاه کنید و اگر میتونید انجام بدید به صاحب پروژه قیمت پیشنهادیتون رو بگید 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...