رنگی یاب – زیورآلات مینی‌بوک پُدِنَ - رنگی رنگی

رنگی یاب – زیورآلات مینی‌بوک پُدِنَ

رنگی یاب – زیورآلات مینی‌بوک پُدِنَ

خیلی از آدم‌های رنگی، ارتباط ویژه‌ای با کتاب‌ها دارن. این دوست‌های کاغذی مهربون، بهمون کمک می‌کنن تا با دید وسیع‌تری به جهان اطراف‌مون نگاه کنیم، زندگی آدم‌های مختلف رو در داستان‌های متفاوت تجربه کنیم، ازشون بیاموزیم، رویاپردازی کنیم و الهام بگیریم. مهمون‌های رنگی‌یاب امروز ما هم از کتاب‌ها الهام گرفتن و رویاهاشون رو دنبال کردن، اون هم به شکلی ویژه و متفاوت!

heart1

حَسنا و حَسّانه قاضی زاده، دو خواهر هنرمندی هستن که برند پُدِنَ (podena) رو خلق کردن. اگر همین الآن سری به اینستاگرام‌شون بزنی، احتمالا یک عالمه از کتاب‌هایی که باهاشون خاطره داری رو در حد و اندازه‌ی خیلی کوچک و مینیاتوری پیدا می‌کنی  که به شکل زیورآلات مختلف ساخته شدن. مثلا فکر کن یک گردنبند با پلاکی از کتاب هری‌پاتر داشته باشی که تو کف دستت جا می‌شه!

از اون‌جایی که هر کسب و کاری داستان جذاب خودش رو داره، بیا تا کمی بیشتر با این دو هنرمند آشنا بشیم. حسنا فارغ‌التحصیل رشته صنایع دستی از دانشگاه شیرازه. از زمانی که دانشجو بوده، محصولات دست‌ساز تولید می‌کرده و در نمایشگاه‌های محلی و اینستاگرام می‌فروخته. حسانه هم با اینکه دانشجوی رشته مهندسی کشاورزی بود، استعداد هنری‌اش رو هم دنبال می‌کرد و دست‌سازه‌های ریزه‌میزه می‌ساخت و در صفحه اینستاگرام خودش به فروش می‌رسوند.

بعد از مدتی، این دو خواهر تصمیم گرفتن پا در یک مسیر مشترک بذارن و با کمک هم، کسب و کار خودشون رو راه بندازن. حدودا ۵ سال پیش بود که برند پُدِنَ ( به معنی پونه) متولد شد. حسنا دفترهای دست‌ساز درست می‌کرد و با چهارچوب درست کردن کتاب آشنا بود، حسانه هم با علاقه‌ای که به آثار مینیاتوری داشت، پیشنهاد داد تا کتاب‌های بندانگشتی درست کنن. بعد از ساختن چند نمونه، روی یکی از اون‌ها به توافق رسیدن و عکسش رو در  صفحه کاری‌شون منتشر کردن. شاید بشه گفت همین لحظه، نقطه عطف کارشون بود!

این کتاب کوچولو، هم از طرف مخاطبین‌شون استقبال خیلی زیادی رو دریافت کرد و هم نویسنده‌های معروف، کسب و کارشون رو معرفی کردن. همین باعث شد تا پُدِنَ رونق بگیره و تبدیل بشه به اولین تولیدکننده زیورآلات مینی‌بوکی با کیفیت بالا. این دست‌سازه‌ها در دو نوع بسته و بازشو ساخته می‌شن و در نوع بازش، می‌تونی جملات جذابی از اون کتاب رو هم بخونی. ساخت هرکدوم از این کتاب‌ها ۲۱ مرحله داره و تقریبا سه روز زمان لازمه تا آماده بشه، کاملا دست‎ساز هستن و جلد روکش‌دار و باکیفیتی دارن. البته محصولات پُدِنَ به این آثار ختم نمی‌شن و می‌تونی سازه‌های متنوعی رو هم در پیج  podenagallery پیدا کنی.

star1

حالا یک خبر هیجان انگیز برات داریم!

ما بعضی زیورآلات مینی‌بوکی جذاب پُدِنَ رو در بخش رنگی یاب فروشگاه رنگی رنگی به فروش می‌رسونیم! می‌تونی با معرفی این کسب و کار به بقیه ازش حمایت کنی و هر موقع تصمیم به خرید گرفتی، به فروشگاه ما سر بزنی! در ادامه عکس‌هایی از این محصولات رو برات گذاشتیم تا از دیدنشون لذت ببری. عکس های بیشتر رو می‌تونی در صفحه اینستاگرام podenagalleryببینی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...