رنگی یاب – پاددارو برای زندگی سالم - رنگی رنگی

رنگی یاب – پاددارو برای زندگی سالم

رنگی یاب – پاددارو برای زندگی سالم

حتی یک سرماخوردگی ساده، یا سردردی که باعث بشه یک روز از کارهامون عقب بیفتیم و توان همیشگی رو نداشته باشیم، یک تلنگر بزرگه که یادمون بیاد، سلامتی از مهم‌ترین نعمت‌های زندگی‌مونه. برای حفظ سلامتی جسمی و روحی، نیاز داریم تا سبک زندگی سالمی داشته باشیم و برای این موضوع، لازمه نکات زیادی رو بدونیم. در رنگی یاب امروز به سراغ پادکستی می‌ریم که در همین زمینه فعالیت می‌کنه.

پاددارو پادکستی در زمینه سلامتیه. در معرفی کارشون می‌گن که ” باید چیزهایی بدونیم تا سالم تر، درست تر و بهتر زندگی کنیم “. و این یعنی تیم پاددارو، محتوایی در راستای همین هدف تولید می‌کنه. تنوع موضوعاتی که این پادکست بهش می‌پردازه خیلی زیاد هست و از نقاط قوتش به حساب میاد. از داستان تولید واکسن‌ها و ساختار خواب گرفته تا بیماری‌های زیبایی، گیاه‌خواری و داستان افسردگی. همچنین یک اپیزود جذاب به اسم قاتل‌های سریالی رو هم بهت پیشنهاد می‌کنیم که در اون، به بیماری‌های روانی این افراد پرداخته.

نکته خیلی مهم این هست که تقریبا تمام اعضای این تیم، خودشون از دانشجویان داروسازی هستن و اطلاعات معتبری راجع به مسائل مرتبط با سلامتی دارن. پس به عنوان مخاطب می‌تونی به صحبت‌هاشون اعتماد کنی. می‌تونی از طریق اپلیکیشن‌های پادگیر مختلف مثل کست‌باکس به پاددارو گوش بدی. همچنین بهت پیشنهاد می‌کنیم سری به اینستاگرام poddarou بزنی، چون گاهی مصاحبه لایو با افراد متخصص دارن که می‌تونه برات جالب باشه.

اگر هم پادکست فارسی با محتوای با کیفیت و جذاب می‌شناسی، حتما در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بذار.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها
 1. واایی رنگی رنگیی
  این کپسول خوشگلایی که گذاشتین عکس مطلب چه قددد قنشگننن😍😍🤤
  میدونی اسمشون چیه؟یا ازکجا میشه خرید؟؟😁
  • رنگی رنگی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰

   سلام دوست رنگی:) متاسفانه اطلاعی نداریم :دیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...