کاربرد اسکرپ بوک – پوشه جیب دار - رنگی رنگی

کاربرد اسکرپ بوک – پوشه جیب دار

کاربرد اسکرپ بوک – پوشه جیب دار

دنیای کاغذها و برچسب های اسکرپ بوکی، دنیای رنگی هست که در اون میتونیم هنرمند وجودمون رو بیدار کنیم و موتور خلاقیتمون رو روشن کنیم. اسکرپ بوک ها دفترهای مصوری هستن که با کاغذها و برچسب های مختلف و نقاشی های بامزه، اون ها رو خوشگل سازی می کنیم و میتونن موضوعات مختلفی رو در بر بگیرن. ماهم در فروشگاه رنگی رنگی از این کاغذهای اسکرپ بوکی و برچسب ها برای فروش داریم. اما نکته ی جالب تر این هست که یک عالمه ایده جالب و خلاقانه وجود داره که میتونیم از این ابزار برای درست کردنشون استفاده کنیم. ما هم سعی کردیم در این فعالیت جذاب در کنار آدم های رنگی باشیم و هربار یکی از این ایده ها رو با شما در میون بذاریم. امروز روش درست کردن پوشه جیب دار با کمک کاغذهای اسکرپ بوکی رو به شما آموزش میدیم.

heart1

وسایل که نیاز داریم :

کاغذ اسکرپ بوک

مقوای رنگی

قیچی

چسب

خط کش

supplies

1

مقوا رو به اندازه ۴۰X48 سانتی متر ببرین. یک سمت مقوا رو چسب بزنین و تمام سطح اون رو کاغذ اسکرپ بوک بچسبونین

1 1-1

1-2

2

مقوا رو از وسط تا بزنین

2

3

۱۰ سانتی متر از پایین مقوا رو علامت بزنین و به سمت داخل تا بزنین.

3-1

3

4

از بخش پایینی که تا زدین، مثل تصویر، یک مثلث ببرین.

4

5

حدود یک سانتی متر از گوشه های پوشه رو خط بندازین، بخشی که مربوط به ۱۰ سانتی متر پایینی هست رو ببرین.

5 5-1

6

بخش ۱ سانتی متری تا شده رو در وسطش یک برش بزنین. بخش پایینی رو بچسبونین و اجازه بدین بالایی آزاد باشه.

6 6-1

7

پوشه شما آماده شد.

7 7-1 7-2 7-3 7-4

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Sheena
  ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی من این مطلب رو خوندم و خوشم اومد میخوام درستش کنم ولی خب در فروشگاه ها اسکرپ بوک پیدا نمیشه به نظرت به جای اسکرپ بوک میتونم از کاغذ کادو استفاده کنم؟؟؟
  در ضمن من میخواستم از فروشگاهتون خرید کنم ولی من خراسان شمالی زندگی میکنم و شما تو آدرس هاتون خراسان شمالی نداشتین و دوتا خراسان جنوبی و یک خراسان رضوی داشتین حالا من چطوری باید سفارش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  درضمن من برای این موضوع چند بار به شمارتون که در پایین صفحه های فروشگاه اینترنتی تون گذاشته بودین زنگ زدم و هیشکی جواب نداد خیلی از دستت عصبانیم رنگی رنگی??????
  • رنگی رنگی
   ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی 🙂 این موضوع در دست بررسی هست، شما میتونین دومین خراسان جنوبی رو انتخاب کنین و بعد در قسمت آدرس، آدرس کاملتون رو با ذکر استان بنویسین یا اینکه از طریق آیدی rangirangi در تلگرام سفارشتون رو ثبت کنینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...