رنگی یاب – گلدون ها، حامی کودکان بی سرپرست - رنگی رنگی

رنگی یاب – گلدون ها، حامی کودکان بی سرپرست

رنگی یاب – گلدون ها، حامی کودکان بی سرپرست

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

مهربونی از عواملی هست که دنیا رو به جای زیباتری تبدیل میکنه. انسانی با قلب مهربون، اتفاقات قشنگی برای خودش و آدم های اطرافش رقم میزنه. حالا اگر این قلب پر مهر با ایده ای خلاقانه و اراده ی قوی همراه بشه، نتیجه ی اون میشه یک کسب و کار رنگی.

گلدون حامی یکی از همین کسب و کارها هست. صاحب این برند، گلدون هایی رو با گیاهان زیبا و شاداب آماده میکنه و به صورت آنلاین به فروش میذاره. نکته ی قشنگ ماجرا این هست که هزینه ی حاصل از این فروش، صرف حمایت از بچه های بی سرپرست میشه. یعنی شما با خرید یک گلدون، نه تنها صاحب یک گیاه خوشگل و دوست داشتنی میشین، بلکه در حمایت از یک کودک هم نقش پررنگی ایفا می کنین. این مجموعه نه تنها فعالیت آنلاین داره، بلکه گاهی ورکشاپ های مختلف هنری برگذار میکنه و یا حتی میزبان دورهمی هایی هست که همه در جهت حمایت از بچه ها فعالیت می کنن.

دختر رنگی ای که صاحب این کسب و کار هست، در معرفی هدف کارش مینویسه: « چند ماه پیش که اولین گلدون هام رو می کاشتم برام تداعی کننده بچه هام بودن که باید ازشون نگهداری کنم و بهشون عشق بدم تا حالشون خوب باشه و رشد کنن.. و بعد تصمیم گرفتم این عشق رو به بچه های یتیمی که ازش بی بهره هستن بدم تا اون ها هم بتونن به بهترین شکل خودشون تبدیل بشن و زندگی خوبی رو تجربه کنن…»

اگر دوست دارین در این مهربونی نقشی داشته باشین، میتونین به صفحه اینستاگرام plants.hami سر بزنین، خرید کنین و همچنین اون رو به بقیه معرفی کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. پریا
  ۳ تیر ۱۳۹۹

  رنگی رنگی جون
  دفتر بولت ژورنال ندارید؟؟
  میشه دوباره تولید کنید .
  من تا اومدم بخرم تموم شد .
  🙁
  • رنگی رنگی
   ۳ تیر ۱۳۹۹

   سلام دوست خوبم فعلا نداریم ااما احتمالا به زودی دوباره بر میگرده
 2. نیکو
  ۴ تیر ۱۳۹۹

  رنگی رنگی جون ممنون از اینکه پیج گلدون حامی رو معرفی کردین
 3. نسرین نامی
  ۴ تیر ۱۳۹۹

  سلام خیلی عالی بود واقعا لذت بردم از مطلب مفید و کار خیّر این خانم ، انشالله همیشه موفق باشن.
  رنگی رنگی جان من ۴ روزه منتظر تقویم تیرماه برای گوشیم هستم بیشتر از اسن مارو منتظر نذارین:)ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...