رنگی یاب – با جادوی فیزیک آشنا بشین - رنگی رنگی

رنگی یاب – با جادوی فیزیک آشنا بشین

رنگی یاب – با جادوی فیزیک آشنا بشین

آدم های مهربون و خلاقی در دنیا وجود دارن، که برای رنگی تر و زیباتر شدن اون تلاش میکنن. سعی میکنن تا با انجام فعالیت های مختلف، ترویج یک فرهنگ و یا یک رفتار رنگی، زنجیره ای از اتفاقات خوب رو به وجود بیارن و آدم های رنگی مختلف رو هم با خودشون همراه کنن. گاهی اوقات ممکنه یک کسب و کار خلاقانه، یک رفتار شجاعانه، یک سبک زندگی متفاوت و .. تلنگری باشه تا ما هم به ایده هامون پر و بال بدیم و اون آدم رنگی ای بشیم که کمک میکنه تا دنیا به جای بهتری تبدیل بشه.

ما در رنگی یاب، به سراغ این آدم ها، تفکرات، خلاقیت ها، کسب و کارها و .. میریم و سعی میکنیم تا با معرفی اون ها، شما رو هم در این مسیر همراهی میکنیم.

heart2

شبکه های اجتماعی میتونن منبع مناسبی برای حال خوب، یادگیری و اطلاعات جدید باشن. پس بیاین به جای دنبال کردن هر صفحه ای که حال و هوای سیاه و سفیدی داره، افراد و صفحاتی رو دنبال کنیم که وقتی پست شون رو میبینیم، حالمون خوب تر بشه و اطلاعات جدید یا هر چیزی که بتونه روزمون رو رنگی کنه ازشون دریافت کنیم.

star2

دنیای ما پر از اتفاق های جذاب و جادو گونه هست، رنگی یاب امروز یک موضوع جالب برای علاقه مندان به علم، به خصوص فیزیک هست. یک صفحه اینستاگرام به اسم physicsfun دلایل فیزیکی اتفاقات جالبی رو با ویدئوهای کوتاه شرح میده، این ویدئوها اکثرا بدون کلام و توضیحاتش هم به زبان انگلیسی هستن.

Physicsfun اعتقاد داره که فیزیک جادوی واقعی دنیا رو شرح میده. پیشنهاد میدیم اگر به فیزیک علاقه دارین حتما به این صفحه سر بزنین و این مطلب رو برای هر کسی به این موضوعات علاقه مند هست بفرستین.

heart2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. delaram
  ۱۰ مهر ۱۳۹۸

  تو بهترینی با این مطالب و معرفی های جذابت((((:
 2. مريم
  ۱۰ مهر ۱۳۹۸

  پیجهای هنری هم میتونه به این صفحه معرفی بشه؟
  • رنگی رنگی
   ۱۰ مهر ۱۳۹۸

   اگر منظورتون بخش رنگی یاب هست، هرچیزی که فکر میکنین مناسبش هست رو در کامنت های همین بخش بگین تا مورد بررسی قرار بگیره 🙂
 3. phonix ash
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

  محشرید شما
  رنگی زنگی میتونه وبلاگ منو تگ کنه؟
  بعد من هر چی ادرس ایمیلم رو می زنم تو بخش خبرنامه قبول نمیشه
  چیکارش کنم؟
  • رنگی رنگی
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

   خبرنامه رنگی رنگی در حال حاضر ارسال نمیشه و این بخشش فعلا فعال نیست 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...