رنگی یاب – پوشیدنی های ساده ی پنبه - رنگی رنگی

رنگی یاب – پوشیدنی های ساده ی پنبه

رنگی یاب – پوشیدنی های ساده ی پنبه

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

آدم های رنگی سبک خودشون رو در لباس پوشیدن دارن، اون ها از کسی تقلید نمیکنن و سعی میکنن تا بر اساس حس و سلیقه خودشون لباس انتخاب کنن. آدم های رنگی با پوشیدن لباس های تمیز و زیبا، روزهاشون رو قشنگ تر می کنن. حالا اگر دوست دارین از یک برند پوشاک ایرانی خلاق خرید کنین، ما در رنگی یاب پنبه رو به شما معرفی میکنیم.

پنبه پوشیدنی های ساده در سبک مینیمال تولید میکنه و در طراحی اون ها از زندگی هرروزه الهام میگیره. اون سعی میکنه تا لباس های متفاوتی بدوزه و شما با دیدن کارهاشون در اینستاگرام panbeh.couture میتونین متوجه این تفاوت خلاقانه بشین. مانتوهای پنبه میتونن خیلی برای این تابستون گرم مناسب و راحت باشن، همچنین لباس های زیبایی برای خونه و یا مهمانی ها هم دارن که میتونین در صفحه کاری شون ببینین. اگر علاقه مند به سبک پوشش مینیمال و ساده هستین، لباس های پنبه میتونن کاملا مناسب سلیقه شما باشن.

 از کارهای جالب پنبه در روزهای اخیر، اضافه کردن ماسک های پارچه ای با طرح های جالب به تولیداتش هست. اگر شماهم این روزها مثل آدم های رنگی دیگه، به فکر سلامتی خودتون و بقیه هستین و بدون ماسک بیرون  نمیرین، بهتون پیشهاد میکنیم تا حتما طرح های متفاوت ماسک پنبه رو ببینین. یادتون نره با معرفی این کسب و کار ایرانی به اطرافیانتون ازش حمایت کنین 🙂

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محدثه
  ۲۳ دی ۱۳۹۹

  ممنون رنگی رنگی جون لطفا بیشتر درباره ی کارهای مینیمال مطلب بذارید
  مخصوصا در مورد طراحی لباس مینیمال
 2. فاطمه
  ۲۳ دی ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی عزیز
  در مورد چاپ شاتوت هم میتونید گزارش بگیرین?
 3. ژاوه
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی قشنگ اگه بقیه هم بخوان کسب و کار اینترنتیشون رو معرفی می‌کنین یا خیر؟ ممنون به خاطر مطالب قشنگت:)
  • رنگی رنگی
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی. در بخش کامنت های رنگی یاب میتونین کسب و کار رو معرفی کنین. ما بررسی میکنیم اگر مطابق استانداردها بود در رنگی یاب براش مطلب مینویسیمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...