رنگی یاب – پادکست فرهنگی اورسی - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست فرهنگی اورسی

رنگی یاب – پادکست فرهنگی اورسی

مسائل خیلی زیادی در طول زندگی برای ما اتفاق می‌افتن که خیلی سطحی ازشون می‌گذریم یا اینکه از ماهیت‌شون آگاه نیستیم. نگاه دوباره به اتفاقات پیرامون‌مون، می‌تونه باعث بشه دید متفاوتی نسبت به زندگی داشته باشیم و شاید همه چیز رو ساده‌تر، زیباتر و عمیق‌تر ببینیم.

پادکست اورسی که کاری از تیم مجله فرهنگی اورسی است و مهمون رنگی‌یاب امروزه، ما رو در این مسیر همراهی می‌کنه. این پادکست در هر اپیزود به سراغ مسائل مختلفی می‌ره و با بهره بردن از منابع معتبر، اشعار و موسیقی‌های دلنشین و .. یک موضوع رو از زوایای مختلفی بررسی می‌کنه و به دنبال جوهر وجودی زندگی می‌گرده.

این موضوعات تنوع زیادی دارن و می‌تونی بسته به مسئله‌ی مورد علاقه‌ات به هر اپیزودی که دوست داری گوش بدی. از عشق و امید گرفته تا فلسفه‌ی سکوت و زیست بشر بر روی زمین. یکی از کارهای جالب اورسی این هست که در سایت خودش، محتوای استفاده شده در هر دقیقه‌ای از اپیزود رو معرفی کرده و می‌تونی جدا از پادکست بهشون مراجعه کنی. تیم تولید کننده محتوای اروسی، با کیفیت بالایی کار می‌کنن و از بیان شیوا گوینده هم لذت خواهی برد. اگر به اپیزود‌هاش، از طریق اپلیکیشن‌های پادگیر مختلف و یا سایت اورسی، گوش دادی و دوست داشتی، می‌تونی با معرفی اون به بقیه، ازش حمایت کنی.

اگر تو هم پادکستی با محتوای متفاوت، جذاب و جالب می‌شناسی، حتما در بخش کامنت‌ها به ما و بقیه دوستان رنگی معرفی کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. محدثه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰

  سلام
  پادکست رادیو راه یکی از بهترین هاست .
 2. تسنيم
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰

  Bplus على بندرى عالیه
 3. هما.ح
  ۶ آذر ۱۴۰۰

  بله آقای علی بندری هم سعی می کنند با صدا و لحن و ریتم خوب شون کتاب‌های خوبی رو معرفی کنند تا اگر دوست داشتید کتاب رو تهیه و کامل اون رو مطالعه کنید. 👧ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...