رنگی یاب – کلاس زبان آنلاین با Oteacher - رنگی رنگی

رنگی یاب – کلاس زبان آنلاین با Oteacher

رنگی یاب – کلاس زبان آنلاین با Oteacher

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که وقتی در کلاس زبان حضور دارین و میخواین در مورد موضوعی به زبان جدید صحبت کنین، اعتماد به نفستون رو از دادین یا اینکه حتی وقت کافی پیدا نکردین تا توانایی تون رو نشون بدین. حالا فرض کنین یک کلاس آنلاین برگزار بشه که تنها زبان آموزش شما باشین و بتونین به راحتی یاد بگیرین و از آموخته هاتون استفاده کنین. خیلی خوب میشه نه؟ استارت آپی که امروز در رنگی یاب بهش می پردازیم همین کار رو انجام میده !

اُتیچر، یک پلتفرم یا بستری رو برای آموزش زبان به صورت آنلاین فراهم کرده. اون هم به این شکل که هر زبان آموز، برنامه شخصی سازی شده ی خودش رو داشته باشه و با تماس ویدئویی، با استاد مورد نظرش زبان مورد علاقه اش رو یاد بگیره. نکته جالب این هست که اساتید و کلاس ها فقط مربوط به ایران نیستن و برای مثال یک فرد ایرانی می‌تونه به راحتی با یک معلم زبان انگلیسی از انگلستان کلاس خودش رو برگزار کنه. تازه نکته ی جالب تر اینکه از طریق Oteacher شما به یک جامعه بزرگ جهانی از زبان آموزان نقاط مختلف دنیا دسترسی پیدا می کنین که میتونین با اون ها صحبت کنین و مهارت هاتون رو گسترش بدین.

شما میتونین زبان مورد نظرتون رو انتخاب کنین، رزومه اساتید رو بخونین، کیفیت تدریسشون که از طریق رای هایی که زبان آموزها بهشون میدن مشخص میشه رو بررسی کنین و در نهایت با هزینه ای که به بودجه شما نزدیک تر هست، کلاس آنلاینتون رو انتخاب کنین. این استارت آپ معتقده که هر فردی روی این کره خاکی باید بتونه به راحتی زبان مورد علاقه ش رو یاد بگیره. شما میتونین برای آشنایی بیشتر به سایت اتیچر مراجعه کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطمه
  ۶ تیر ۱۳۹۹

  سلام،ما که ایرانیم چطور می تونیم هزینه رو پرداخت کنیم؟
  • رنگی رنگی
   ۷ تیر ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی، شما میتونین از طریق سایت معرفی شده اطلاعات بیشتر رو به دست بیارینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...