داستان موفقیت یه مامان قهرمان - رنگی رنگی

داستان موفقیت یه مامان قهرمان

داستان موفقیت یه مامان قهرمان

اسم من فیث لکسه و  طراح و سازنده ی محصولات فروشگاه “خلاقیت های یه مامان معمولی” هستم. من با استفاده از نخ و سوزن و پارچه های نمدی و دو تا دستای خودم لوازم دکوراسیون خونه درست میکنم. خونه ی من و همسرم و بچه های دوازده و سه ساله م تو شهر ایستونِ پنسیلوانیاست.

etsy-featured-shop-ordinary-mommy-001

از وقتی که بچه بودم علاقه شدیدی به ساختن چیزای مختلف داشتم – از درست کردن رو بالشتی بگیر تا نوشتن داستان. اولین باری که از نمد استفاده کردم، برای دختر بزرگم گیره ی مو درست کردم و از همون لحظه عاشق کار با نمد شدم!

etsy-featured-shop-ordinary-mommy-designs-ornaments-large

با نمد میشه هر کاری کرد، از ویژگی های نمد که بهم انگیزه میدن یکی قابل رفع بودن اشتباهات تو کار با اونه و اون یکی قالب و تمیز بودنشه.

etsy-featured-shop-ordinary-mommy-designs-ornaments-process

همه ی محصولاتم ایده ی خودم هستن. بیشتر ایده ها مواقعی به ذهنم میرسن که آماده میشم بخابم، من هم اون ایده ها رو نقاشی میکنم. اولین قدم درست کردن وسایل نمدی، رفع عیب های طرح نقاشی شده هست، بعدش نوبت میرسه به پیاده کردن الگوها روی پارچه که این مرحله خیلی چالش برانگیزه، چون هیچ استعدادی تو نقاشی کشیدن ندارم، ولی چون مجبورم ازش استفاده کنم گاهی وقتها نقاشی های خیلی خلاقانه ای میکشم. مرحله مورد علاقه ی من مربوط به دوخت و دوز تیکه ها به هم هست. من هیچوقت از چرخ خیاطی یا چسب استفاده نمیکنم و هر تیکه رو با دستای خودم به تیکه های دیگه میدوزم.

etsy-featured-shop-ordinary-mommy-designs-ornaments-003

من فروشگاهم رو سال ۲۰۰۸ افتتاح کردم و از اون موقع تا بحال اتسی باعث شده کلی پیشرفت کنم. در مورد به نمایش گذاشتن محصولاتم و ارتباط برقرار کردن با مشتری خیلی چیزها از اتسی یاد گرفتم. از اتسی به خاطر این آموزش ها و بخاطر اینکه بهم موقعیت این رو که تو خونه کار کنم رو فراهم کرده تشکر میکنم. درآینده میخواهم یه دفتر رسمی برای کارم داشته باشم و برندم رو گسترش بدم. در حال حاضر من محصولاتم رو در کنار کسایی که بهشون عشق میورزم یعنی خونوادم، میسازم و چون نمیخوام این شرایط تغییر کنه بهتره یه اتاق برای کارم درست کنم.

etsy-featured-shop-ordinary-mommy-designs-ornaments-buntingetsy-featured-shop-ordinary-mommy-designs-ornaments-002 etsy-featured-shop-ordinary-mommy-designs-ornaments-felt

منبع

فروشگاه فیث اینجاست!

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نیلوفر
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

  چه خوب که با وجود دو تا بچه و داشتن همسر همچنان آرزوهای شخصیتو دنبال کنی،عالیه
 2. آذر
  ۱۸ شهریور ۱۳۹۴

  این که کسب و کار آدم های معمولی،خانم های خانه دار یا کسایی که کسب و کار بدون سرمایه اولیه رو می ذارید خیلی خوبه واقعا انگیزه می ده،یه سایت مثل اتسی رو کم داریم واقعا
  داریم همچین چیزی؟
 3. دخمل رنگى
  ۹ تیر ۱۳۹۸

  منم نمد دوزى زیاد میکنم
  شاید منم بتونم کسب و کارى راه بندازم ??❤️?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...