مطالعه گروهی با رنگی رنگی - یک پاراگراف از کتاب قهوه سرد آقای نویسنده - رنگی رنگی

مطالعه گروهی با رنگی رنگی – یک پاراگراف از کتاب قهوه سرد آقای نویسنده

مطالعه گروهی با رنگی رنگی – یک پاراگراف از کتاب قهوه سرد آقای نویسنده

کتاب ها از صمیمی ترین دوست های آدم های رنگی هستن. ما همیشه سعی می کنیم چند دقیقه ای رو در روز به مطالعه اختصاص بدیم و چند خطی از کتاب مورد علاقه مون بخونیم، اینطوری از مشغله و هیاهوی روزمون دور میشیم و آرامشی از جنس کلمات و داستان ها رو تجربه می کنیم.

رنگی رنگی در بخش مطالعه گروهی، هر بار پاراگرافی رو براتون معرفی میکنه تا هم چند دقیقه ای از روزتون رو به خوندن چند خط نوشته ی با ارزش بگذرونین و هم با نویسنده یا کتاب جدیدی آشنا بشین.

امروز پاراگرافی از کتاب قهوه سرد آقای نویسنده نوشته ی روزبه معین رو باهم مطالعه می کنیم. شاید اونقدر به دلتون نشست که در اولین فرصت کتاب رو تهیه کردین تا از خوندنش حسابی لذت ببرین.

26

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. zahra th
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام رنگی رنگی جون
  من یه آدم رنگیم که خیلی کتاب میخونم و عاشق کتابم تقریبا ۹۵ درصد کتاب هایی که تا الان معرفی کردین رو قبلا خونده بودم.سایت فوق العاده ای دارین و منو از افسردگی مدت هاست که بیرون کشیدین به حدی که دیگهه پیش روانشناس و مشاور نمیرم. یراتون آرزو میکنم که غمتون کم باشه و حال دلتون خوب و امیدوارم که همیشه برای اهدافتون بجنگید و به دستشون بیارین. خیییییییییلی دوستتون دارم ^-^
  بازم ممنونم از همتون…
 2. نیلوفر
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

  این کتاب پاراگراف های قشنگی داره ولی متاسفانه اصلا و ابدا داستان سر و ته داری نبود
  • yasaman
   ۳ خرداد ۱۳۹۸

   آره یکم گیج کننده بود و بعضی جاهاش هم بد بود
   ولی آخرش خیلی منو به فکر فرو برد.
   اگه کلمه های تکرار شده ی حرفای سام رو کنار هم بگذاریم این جمله به دست میاد:وقتی که فکر میکنی به پایان داستان رسیدی تازه داستان شروع میشه…?ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...