یک نامه برای تو - رنگی رنگی

یک نامه برای تو

یک نامه برای تو

صبح بخیر آدم رنگی جان!

امیدواریم اول هفته‌ی شادی رو آغاز کرده باشی.

این بنر صبحگاهی هدیه ما به توست تا حس خوبش رو تا انتهای روز با خودت داشته باشی:

مناسبت رنگی:

بیشتر آدم‌ها از سورپرایز شدن خوششون میاد! فکر کردن به اینکه کسی، وقت گذاشته، برنامه‌ریزی کرده، تلاش کرده تا تو متوجه نشی و بعد یک کار قشنگ و به یادموندنی برات انجام داده خیلی شیرینه! این کار اصلا لازم نیست خیلی بزرگ باشه. می‌تونه حتی یک هدیه‌ی بی مناسبت ساده یا یک نامه‌ی از صمیم قلب باشه:) مثلا پختن شیرینی خونگی، گذاشتنش همراه با یک نامه‌ی دستنویس در یک بسته‌بندی قشنگ، می‌تونه هدیه سورپرایزی خیلی قشنگی باشه که امروز انجامش بدی:)

تقویم‌های رنگی رنگی رو می‌تونی از اینجا دانلود کنی.

heart1

پروژه‌ی رنگی:

شاد کردن بقیه، بیشتر از همه به خوشحال شدن خودمون کمک می‌کنه. دونستن اینکه نقش پررنگی در زیباتر شدن روز یک شخص دیگه داشتیم، حس زیباییه که می‌تونیم بهش افتخار کنیم. ما در یک پروژه‌ی رنگی پانزده روزه، پیشنهادهایی برای شادسازی دیگران بهت ارائه می‌دیم. امروز هم هشتمین قدم پروژه رو برمیداریم. با ما همراه شو!

star1

چند شعر رنگی:

شعر خوندن چقدر در روتین هفتگی تو جا داره؟ مثلا شبی یک شعر می‌خونی یا بیشتر طرفدار داستان و کتاب‌های غیر شعر هستی؟ ما بهت پیشنهاد می‌کنیم این شنبه‌ی بهاری رو با خوندن سه شعری که رنگی رنگی برات انتخاب کرده، زیباتر کنی!

چند دقیقه وبگردی رنگی:

خیلی از ما، با دیجیتال شدن همه چیز، دیگه به سراغ چاپ کردن عکس‌ها و گذاشتنشون در قاب یا آلبوم نمی‌ریم. اما در این لینک، می‌تونی روشی برای ساختن یک قاب عکس برفی یاد بگیری که شاید باعث بشه بری چندتا عکس جدید چاپ کنی!

یکی از گزینه‌های خوب برای سورپرایز کردن اطرافیانمون، ساختن یک کارت پستال اختصاصی و هدیه کردن بهشونه. ما در این مطلب رنگی، روش ساختن یک کارت پستال جغدی بامزه رو آموزش دادیم.

heart3

یک محصول رنگی:

حالا که صحبت از سورپرایز کردن شده، چرا برای خودت اینکارو انجام ندی؟ فروشگاه رنگی رنگی کمکت می‌کنه. ما یک پک ۸عددی بوکمارک سورپرایزی داریم که می‌تونی سفارشش بدی و تا وقتی به دستت نرسیده نمی‌دونی بوکمارک‌ها چه طرحی دارن:)

ممنون که چند دقیقه از اول هفته‌ات رو با ما شریک شدی

مراقب خودت باش

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. پری
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  توی عکس اول نوشتین صبور بودن رو تمرین کن. کاش در ادامه بهمون میگفتین چجوری تمرین کنیم و راهکار می‌دادین🙂🙏🏻
  و ممنون بابت بنر های صبحگاهی. به طرز عجیبی اکثر مواقع با چیزی که در اون روز نیاز به شنیدنش رو دارم تطابق داره😊🌱🌷
 2. رها
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  منم دقیقا همین حس شما رو دارم، خیلی وقتا همون چیزی ک دنبالشم تا آرامش بده بهم، تو ی جمله از ی متن اینجا پیداش میکنم.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...