یک جمعه‌ی رنگی اومده! - رنگی رنگی

یک جمعه‌ی رنگی اومده!

یک جمعه‌ی رنگی اومده!

صبح جمعه بخیر باشه آدم رنگی جان!

حالت خوبه؟ خوشحال و پرانرژی هستی؟

بیا نامه امروزمون رو با یک بنر صبحگاهی آغاز کنیم:

مناسبت رنگی:

امروز، یک روز خواهرونه‌ست! اگر خواهر داری وقتی رو مشخص کنین و دوتایی، یا چندتایی! باهم برین بیرون. مثلا یک قرار خواهرونه در یک کافه، یا پیکنیک در طبیعت:) اگر هم خواهر نداری اشکالی نداره! اون دوست صمیمی که مثل یک خواهر برات عزیزه رو امروز با خودت همراه کن. راستی، فرصت خوبیه برای اینکه اگر کدورتی هست، رفع کنی:) خوش بگذره بهتون!

تقویم‌های رنگی رنگی رو می‌تونی از اینجا دانلود کنی.

heart1

پروژه‌ی رنگی:

خوشحالی مسریه . هر آدمی که خوشحالش می‌کنی، این حس خوب رو به کسایی که در طول روز می‌بینه منتقل می‌کنه و این یعنی تونستی توی یه روز یک عالمه آدم رو شاد کنی! فوق‌العاده نیست؟ برای همین ما یک پروژه‌ی ۱۵ روزه شادسازی دیگران رو راه انداختیم و هرروز برای اینکار یک پیشنهاد بهت می‌دیم. امروز هم وقت هفتمین پیشنهاده.

star2

پیشنهاد رنگی:

خواهرها و برادرها، افرادی هستن که زندگی رو برای ما شیرین‌تر می کنن و میون تموم شیطنت ها دعواهای سطحی، می‌دونیم که چقدر دوستشون داریم و به حضورشون نیاز داریم. در ادامه سه جمله‌ی اثربخش در مورد روابط خواهر و برادر برات داریم که هم می‌تونی براشون بفرستی هم از خوندنشون کلی حس خوب بگیری!

یک والپیپر رنگی:

بهونه برای حس خوب داشتن و لبخند زدن، می‌تونی به سادگی دیدن یک والپیپر روی صفحه موبایلمون باشه! اگر به خودمون اجازه بدیم و یاد بدیم که می‌شه شاد بود، بدون اتفاقات بزرگ و عجیب! تصویر زیر رو برای تو طراحی کردیم:

heart2

پیشنهاد کتابفروشی رنگی:

ما در کتابفروشی خودمون، یک کتاب طنز داریم که با خوندنش، کلی لبخند به صورتت میاد. چی بهتره از همچین هدیه‌ای برای خواهرمون یا یک دوست خیلی صمیمی؟ کتاب دزد مووزوزی و انسان فرهیخته، که یکی از جالب‌ترین داستاناش راجع به یک خواهر و برادره، پیشنهاد امروز ما به توست.

star1

یک محصول رنگی:

ما در بخش رنگی یاب فروشگاه رنگی رنگی، با برندهای ایرانی خلاق همکاری می‌کنیم و چند نمونه از محصولاتشون رو به فروش می‌رسونیم. یکی از این کسب‌وکارها، سیندخت هست که آثار دستبافت جذابی خلق می‌کنه! مثلا دستبند طرح فلامینگو که در ادامه می‌بینی، می‌تونه یک طرح بامزه باشه که تو و دوست صمیمی یا خواهرت، عین همدیگه داشته باشینش!

همین‌ها برای امروز

ممنون که جمعه‌ات رو با ما گذروندی

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. فاطمه(:
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام رنگی رنگی قشنگم صبح تو هم بخیر💛💫
  ممنونیم ازت مثل همیشه با این نامه زیبا صبحگاهی
  متاسفانه امروز نمیتونم خواهرمو ببرم بیرون ولی قول میدم حتما ی جوری خوشحالش کنم و امروز بیشتر از هر روز دیگه بهش توجه کنم😉💞
 2. زهرا رنگی🌈
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام خیلی عالی بود ممنون🌻
  رنگی رنگی میشه لطفا والپیپر برای صفحه لپ تاپ و کامپیوتر هم بذاری خیلی ممنون💜ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...