آدم رنگی جان، نامه داری! - رنگی رنگی

آدم رنگی جان، نامه داری!

آدم رنگی جان، نامه داری!

صبح زیبای بهاریت بخیر باشه دوست رنگی!

خوبی؟ روزت رو پرانرژی شروع کردی؟

این بنر صبحگاهی هدیه ما به توست:

مناسبت رنگی:

امروز تقویم رنگی رنگی از ما می‌خواد که به سادگی از کنار مسئله‌ها نگذریم و سعی کنیم تا با بررسی شرایط و توانایی‌ها و امکاناتمون، راه حلی برای مشکل پیدا کنیم. بهتره به جای پاک کردن صورت مسئله، چند نفس عمیق بکشیم، ذهنمون رو خالی کنیم، یک کاغذ و خودکار جلوی خودمون بذاریم و راه حل‌ها رو بسنجیم. مثلا می‌تونی یک جدول بدها و خوب‌ها بکشی و جوانب رو بسنجی و از اون طریق، بهترین گزینه رو انتخاب کنی!

تقویم‌های رنگی رنگی رو می‌تونی از اینجا دانلود کنی.

heart3

پروژه‌ی رنگی:

حتما تا حالا تجربه داشتی که شادسازی بقیه، چه حس خوبی می‌تونه به خودمون هدیه کنه. چطوره این کار رو به شکل یک پروژه‌ی ۱۵ روزه رنگی انجام بدیم؟ ما هر روز با یک پیشنهاد به سراغت میایم تا قدمی در راستای خوشحال‌سازی دیگران برداری. از هدیه کردن شیرینی خانگی گرفته تا به جای گذاشتن یادداشت و یا لبخندی ساده! امروز نوبت پنجمین پیشنهاده !

star2

وبگردی رنگی:

گاهی وقت‌ها پشت صحنه‌ی یک پروژه‌ی عکاسی، از خود عکس‌ها هم جذاب تره و البته می‌تونه بهمون ایده‌های زیادی بده. بهت پیشنهاد می‌کنیم سری به این مطلب بزنی.

شاید یکی از مهم‌ترین عناصر برای حل مسئله، یادگیری مهارت مدیریت و کنترل زمان باشه. ما در این مطلب رنگی، کتاب مدیریت زمان رو بهت معرفی کردیم.

star2

پادکست رنگی:

گاهی وقت‌ها در حل یک مسئله، جزئی‌ترین و ابتدایی‌ترین مراحل رو، به خاطر بیش از حد بدیهی و ساده بودن، فراموش می‌کنیم! اما ممکنه رعایت همون‌ها، از پیشامدهای جدی‌تر جلوگیری کنه! پادکست بی‌پلاس در قسمت چهل و دو، به معرفی خلاصه کتاب چک لیست می‌پردازه تا بهمون اهمیت رعایت کردن تمام مراحل، حتی ساده‌ترین بخش‌ها رو در رویارویی با یک چالش، یادآوری کنه. شنیدنش رو بهت پیشنهاد می‌کنیم.

یک محصول رنگی:

نظرت چیه اصلا، همین حالا قبل از اینکه مشکل و مسئله خاصی برامون پیش بیاد، در مورد راه حل‌های مختلف در رویارویی با چالش‌های احتمالی در یک دفتر بنویسیم تا بتونیم در مواقع خاص، مثل یک جعبه کمک‌های اولیه به سراغش بریم؟ ما دفتر خیال راحت فروشگاه رنگی رنگی رو بهت پیشنهاد میکنیم:

heart1

از همراهیت خوشحالیم دوست همیشگی

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...