یک نامه، بیرون از دایره‌ی امن - رنگی رنگی

یک نامه، بیرون از دایره‌ی امن

یک نامه، بیرون از دایره‌ی امن

روزت بخیر و رنگی باشه دوست مهربون!

خوبی؟ همه چیز با آرامش پیش میره؟

بنر صبحگاهی امروز، دو جمله انگیزه‌بخش برات داره:

مناسبت رنگی:

پیشنهاد امروز تقویم رنگی رنگی، خیلی مهمه! چیزی که همه‌ی ما باید در زندگی بهش عمل کنیم. اصلا شنیدی که می‌گن، جادو در اونطرف مرزهای امن اتفاق می‌افته؟ درسته که کشتی در بندرگاه جاش امن تره، اما اصلا برای این ساخته نشده! ما هم خلق شدیم تا خالق اتفاقات بزرگی باشیم و در زندگی ماجراجویی کنیم. شاید ماجرای هر کدوم از ما با بقیه فرق داشته باشه و البته که نیازی به مقایسه نیست، اما هر کدوم از ما، لازمه که پامون رو بیرون از دایره راحتی بذاریم و از چالش‌های جدید استقبال کنیم:)

تقویم‌های رنگی رنگی رو از اینجا دانلود کن.

heart3

یک پیشنهاد رنگی:

وقتی که کاری رو برای اولین بار انجام میدی، خصوصا اگر کاری باشه که فکر می‌کردی از پسش بر‌نمیای، پر از احساس پیروزی و شادی میشی. این چارت رنگی رو آماده کردیم تا برای شروع، قدم های ساده برداری و در انتها ببینی چقدر زندگی با کشف ناشناخته ها، جذاب‌تر و قشنگ‌تر میشه:

star2

پروژه‌ی رنگی:

شاید برای خیلی از ماها، رفتن در اجتماع، صحبت با بقیه و شناختن آدم‌های جدید به معنی خارج شدن از محیط امن باشه. اما همچنین می‌تونه شروع یک سری اتفاقات زیبا و دوستی‌های ماندگار باشه! بیا این کار رو با شادسازی بقیه امتحان کن. با این پروژه‌ی رنگی همراه شو و هر روز قدمی کوچک اما ارزشمند در این راستا بردار. امروز، نوبت چهارمین پیشنهاده.

چند پاراگراف رنگی:

به روز وسط هفته رسیدیم، نکنه ادبیات در طول کارهای روزمره کمرنگ شده باشه در زندگی هامون؟ ما در ادامه سه پاراگراف از سه اثر ادبی مختلف برات می‌ذاریم تا از خوندنشون لذت ببری. اصلا شاید بهونه‌ای شد تا کتاب بعدیت رو از بین همین‌ها انتخاب کنی:)

heart1

پیشنهاد کتابفروشی رنگی:

خیلی از چیزهایی که در گذشته و از نگاه جامعه، به منزله‎‌ی خروج از دایره‌ی امن بودن، امروزه برای خیلی از ما یک کار عادی به حساب میان! مثلا می‌دونی سفر کردن به تنهایی و نوشتن سفرنامه برای یک خانم قاجاری، چه تصمیم مهم و چالش برانگیزی می‌تونسته باشه؟ برای همین امروز، خوندن کتاب خانم فردا کوچ است رو از کتابفروشی رنگی بهت پیشنهاد می‌دیم.

star3

محصول رنگی:

گاهی بعضی از ما، اهدافی در سر داریم و اما دنبال کردن اون‌ها رو به دلیل اینکه لازمه از دایره و محیط امن خارج بشیم به تعویق می‌ندازیم! فروشگاه رنگی رنگی بهت پیشنهاد می‌ده تا به پلنرنامه‌ی ما یک شانسی بدی، تا پروسه‌ی برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف رو برات تبدیل به یک مسیر شیرین و رنگی کنه:)

بیا با یک نقل قول، نامه مون رو تموم کنیم:

heart1

همین باشه برای امروز

دوستدار تو:

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...