یک دوشنبه‌ی مینیمال - رنگی رنگی

یک دوشنبه‌ی مینیمال

یک دوشنبه‌ی مینیمال

صبح رنگی‌ات بخیر باشه دوست همیشگی!

امیدواریم که شاد سلامت باشی.

این بنر صبحگاهی هدیه ما به توست تا حس خوبش رو تا پایان روز همراه خودت داشته باشی:

مناسبت رنگی:

امروز تقویم رنگی رنگی یک پیشنهاد ویژه داره. اگر تا الآن مینیمالیسم، جایی در سبک زندگی تو نداشته، خوبه که امروز کمی وقت بذاری و در موردش مطالعه کنی. یادت باشه این سبک، فقط در ظاهر و عادات زندگی روزمره نیست بلکه یک تفکر هم می‌تونه مینیمال باشه! راستی، اگر خودت رو یک فرد مینیمالیست می‌دونی، خوشحال می‌شیم اطلاعاتت رو با ما و بقیه آدم رنگی ها به اشتراک بذاری:

تقویم‌های رنگی رنگی از اینجا قابل دانلود هستن.

heart2

پروژه رنگی:

اگر نظر ما رو بپرسی، لذت خاصی در شادسازی دیگران وجود داره. حس خوبی که باعث میشه به خودمون افتخار کنیم و قلبمون رو پر از ذوق میکنه! اصلا برای همین یک پروژه‌ی شادسازی رنگی طراحی کردیم و هر روز، قدمی در این راستا بر می‌داریم. امروز، نوبت پیشنهاد سومه.

star1

والپیپر رنگی:

برای لبخند زدن، امیدوار شدن و تجربه‌ی حس خوب، بهونه در روزهامون زیاده. البته اگر به خودت آموزش بدی که برای شاد بودن، به اتفاق بزرگی نیاز نداری و یک تلنگر می‌تونه شادی رو در وجودت به جریان بندازه. تلگنری مثل… یک والپیپر رنگی!

آشپزی رنگی:

هوا، جایی که تو زندگی می‌کنی گرمتر شده؟ در هر صورت اگر نظر ما رو بپرسی، الآن فصلیه که یک اسموتی خانگی تازه خیلی به دل آدم می‌چسبه. اگر نمی‌دونی چطور باید درستش کنی، ما در ادامه سه پیشنهاد رنگی برات داریم:

heart3

پادکست رنگی:

منابع مختلفی برای یادگرفتن درباره‌ی مینیمالیسم وجود داره. یکی از اون‌ها شنیدن اپیزود بیستم پادکست داکس هست! در این اپیزود، به زبان ساده، مستندی راجع به جاشوا میلبورن و رایان نیکودموس دو مینیمالیست معروف گوش می‌دیم. هدفشون اینه که آدمها رو به تعادل در داشتن وسایل دعوت کنن. به احتمال زیاد، بعد از شنیدنش نگاه دوباره و متفاوتی به اطرافت می‌ندازی.

پیشنهاد کتابفروشی رنگی:

شاید در نگاه اول، پیشنهاد کتاب صید ماهی بزرگ ربطی به مینیمالیسم نداشته باشه! اما حرف اصلی این کتاب، پیدا کردن شیوه‌ای بسیار ساده، بدون هزینه و همیشه در دسترس، برای تجربه کردن شادی و سعادت عمیقه که می‌تونه ما رو به سمت موفقیت‌های بزرگ هدایت کنه! مراقبه می‌تونه بخش ثابتی از سبک زندگی مینیمال باشه و در کتاب پیشنهادی امروز، بیشتر باهاش آشنا میشیم.

star2

پیشنهاد محصول رنگی:

مینیمالیسم، درس‌های زیادی به ما میده و چیزی فراتر از سبک دیزاین خونه‌هامون یا انتخاب رنگ و طرح لباس‌هاست. ترک اصراف و انتخاب‌های هوشمندانه از اصول مینیمالیسم به حساب میاد. مثلا داشتن یک کیف خرید پارچه‌ای برای جلوگیری از تولید زباله‌های پلاستیکی، می‌تونه نوعی از انتخاب مینیمال باشه! می‌دونستی این کیف پارچه‌ای رو می‌تونی از فروشگاه رنگی رنگی تهیه کنی؟

heart1

از همراهیت ممنونیم آدم رنگی جان

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهرا رنگی🌈
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام رنگی رنگی🌈
  خیلی ممنون خیلی دوست داشتم😍
 2. آوا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  پیشنهاد میکنم کتاب جادوی نظم از ماری کندو خونده بشه.
 3. ریحانه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام
  به نظر من مختصر و مفید حرف زدن هم نوعی مینیمالیسم در فکر هستش.
  خرید کردن به صرفه هم همین طور.ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...