نامه رنگی برای یکشنبه، 18 اردیبهشت - رنگی رنگی

نامه رنگی برای یکشنبه، ۱۸ اردیبهشت

نامه رنگی برای یکشنبه، ۱۸ اردیبهشت

صبح رنگی‌ات بخیر باشه آدم رنگی جان!

خوبی؟ روزت رو با شادی شروع کردی؟

بیا باهم نگاهی به دو جمله‌ی انگیزه‌بخش بنر صبحگاهی‌مون بندازیم:

مناسبت رنگی:

آیا یک روتین پوستی مناسب داری؟ لازم نیست برای اینکار از انواع و اقسام کرم و ماسک گرون و سرم‌های کمیاب استفاده کنی! با داشتن یک شست و شوی مناسب، مرطوب نگه داشتن و چند بخش اساسی در یک روتین، می‌شه از داشتن پوستی سلامت لذت برد! در بخش دنباله‌های رنگی، ما «زیبایی را آشپزی کنید» داریم که در اون، مطالب زیادی در مورد روش‌های ساده، کم هزینه و خانگی بهداشت پوست منتشر کردیم. می‌تونی امروز کمی وقت بذاری و در این بخش جست و جو کنی 🙂

تقویم رنگی رنگی رو می‌تونی از اینجا دانلود کنی.

heart3

پروژه‌ی رنگی:

ما یک پروژه‌ی پانزده روزه‌ی دیگه رو با هم شروع کردیم و قراره هر روز، قدمی در راستای خوشحال سازی بقیه برداریم. می‌تونیم هربار با حس خوب اینکه لبخند به روی چهره‌ی کسی نشوندیم به خودمون افتخار کنیم. از اونجایی که خوشحالی مسریه، ما داریم قدم اول از یک مسیر طولانی دلچسب رو برمی‌داریم! امروز نوبت دومین پیشنهاده.

star2

یک خبر خوب رنگی:

یکی از بزرگترین خطرات تهدید کننده‌ی محیط زیست، شاید اصلا بشه گفت بزرگترین خطر، زباله‌های پلاستیکی هستن که انباشته شدن و راه مناسبی برای از بین بردن و تجزیه‌شون وجود نداره. حالا خبر خیلی خوبی از دانشگاه تگزاس منتشر شده که ممکنه آغازی برای پایان دادن به این مشکل بزرگ باشه!

چالش هفتگی رنگی:

ما هر یکشنبه در رنگی رنگی، سه چالش جدید رو بهت پیشنهاد می‌کنیم و به مدت یک هفته، برای هر روزش یک ایده می‌دیم. می‌تونی این چالش‌ها رو دقیقا انجام بدی یا فقط ازشون ایده بگیری و برنامه خودت رو بچینی. هدفمون این هست که در آخر هفته، یک عادت جدید رو تمرین کرده باشیم یا برای ترک یک رفتار اشتباه تلاش کرده باشیم. در ادامه می‌تونی سه پیشنهاد امروز رو ببینی:

محصول رنگی:

ما در رنگی رنگی، یک مسابقه‌ی جذاب برگزار کردیم و قرار شد که برنده‌هامون، سه پک طراحی بکنن و همراه با نامه دست‌نویس خودشون در فروشگاه رنگی رنگی به فروش بذاریم. نتیجه‌ی کار به نظر ما خیلی عالی بوده! ازت دعوت می‌کنیم سری به سایت فروشگاه بزنی و در همین ابتدای صفحه، سه پک آنا، سهورا و ریحان رو ببینی 🙂 راستی! این پک ها فقط به مدت یک هفته موجود خواهند بود.

heart1

بیا نامه امروز رو با یک نقل قول به پایان ببریم:

star3

همین‌ها برای امروز

از بودنت کنارمون خیلی خوشحالیم.

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...