شنبه‌ی رنگی اومده! - رنگی رنگی

شنبه‌ی رنگی اومده!

شنبه‌ی رنگی اومده!

صبح بخیر آدم‌ رنگی جان!

خوبی؟ برای یک اول هفته‌ی شاد و پرانرژی آماده هستی؟

این بنر صبحگاهی با دو جمله‌ی امیدبخش، هدیه ما به توست:

مناسبت رنگی:

امروز روز تولد اصغر فرهادی، کارگردان پرافتخار ایرانی است. ما تصمیم گرفتیم که در تقویم رنگی رنگی، امروز رو به این هنرمند اختصاص بدیم. پیشنهاد ما اینه که به سراغ آثار کمتر شناخته شده‌ی این نویسنده و کارگردان بری و با پروسه کاری او آشنا بشی. حتی می‌تونی ویدئوی برنده شدن در مراسم اسکار رو هم در اینترنت جست و جو کنی و از دیدن پر از حس خوب بشی!

تقویم‌های رنگی رنگی رو می‌تونی از اینجا دانلود کنی.

heart1

چند دقیقه وبگردی رنگی:

کشور ژاپن در فصل بهار، میزبان گل‌های رویایی بنفش درخت‌های ویستریاست. یکی از دیدنی‌ترین مکان‌های ژاپن، جایی هست که در اون یک درخت ویستریای ۱۵۰ ساله قرار داره. در این لینک می‌تونی عکس‌های چشم‌نوازی از این جشن بنفش ببینی!

با مراقبت‌های بهاری پوست آشنا هستی؟ شاید لازمه کمی تغییر در روتینت داشته باشی. در این لینک می‌تونی مطلب رنگی رنگی رو در این باره بخونی.

star2

یک پروژه‌ی رنگی:

کارهای دسته‌جمعی همیشه راحت‌تر و با انرژی بیشتری انجام می‌شن. برای همین هم ما تصمیم گرفتیم پروژه‌های رنگی رنگی رو با هم مرور کنیم و دوباره کنار همدیگه، انجامشون بدیم. امروز اولین روز از پروژه‌ی شادسازی است. می‌خوایم با انجام دادن کارهای کوچک و خوشحال کننده، زندگی رو برای اطرافیانمون قشنگ تر و لذت‌بخش‌تر بکنیم:

روز اول پروژه

چند شعر  رنگی:

آماده‌ای اول هفته‌مون رو با خوندن چند شعر دلنشین شروع کنیم؟ چند دقیقه وقت گذاشتن و گشت و گذار در دنیای ادبیات، می‌تونه حس خیلی خوبی رو برای ادامه روز بهمون هدیه کنه. برای همین هم سه شعری که در ادامه می‌بینی رو برات آوردیم تا از خوندنشون لذت ببری:

heart2

پیشنهاد کتابفروشی رنگی:

در وبگردی امروزمون از ژاپن گفتیم. چقدر با فرهنگ چای و فلسفه زیباشناسی اون در شرق دور آشنایی؟ ما یک کتاب خیلی جالب در این زمینه در کتابفروشی‌مون داریم که با آرایه‌های ادبی زیبا و ترجمه روانی که داره، تجربه خوندن دلنشینی رو برات رقم می‌زنه. پک کتاب چای رو می‌تونی همین الآن تهیه کنی.

star1

محصول رنگی:

گاهی وقت ها تمام چیزی که برای ادامه دادن نیاز داریم، یک تلنگر ساده‌ست. این می‌تونه یک نقل قول باشه، دیالوگی از یک فیلم، پاراگرافی از یک کتاب یا حتی چند جمله‌ی انگیزه‌بخش! پک ده عددی کارت‌های انگیزشی ما، می‌تونه همون تلنگری باشه که به دنبالش هستی:)

همین‌ها برای امروز

ممنون که کنارمون هستی

رنگی رنگی

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Shadi
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  انرژی مثبت سر صبح مثله همیشه❤️
 2. آدرینا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

  سلام رنگی رنگی
  شما نمایندگی توی مشهد هم دارید؟
  • رنگی رنگی
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

   سلام دوست رنگی
   نمایندگی های ما رو میتونی اینجا ببینی
   Instagram.com/namayandegi.rangirangiارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...