چالش یک هفته تلاش و انگیزه برای اهداف با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته تلاش و انگیزه برای اهداف با رنگی رنگی

چالش یک هفته تلاش و انگیزه برای اهداف با رنگی رنگی

آدم های رنگی همیشه آماده هستن تا عادت های منفی خودشون رو کنار بذارن و رفتار های مثبت رو جایگزین کنن. اون ها دوست دارن هرروز از روز قبل آدم بهتری باشن و این موج مثبت رو به اطرافیانشون هم منتقل کنن. نیازی نیست برا این کار دنبال قدم های خیلی بزرگ باشیم. قدم های کوچیکی که در این جهت بر میداریم به مرور تاثیرات بزرگی میذارن.

heart3

رنگی رنگی هم که برای حال خوبتون تلاش می کنه، میخواد در این مسیر بهتون کمک می کنه. برای همین هم چالش هایی رو براتون آماده میکنیم که به صورت هفتگی بهشون عمل کنین و بعد از یه مدت کلی عادت خوب به زندگی تون اضافه می کنین. علاوه بر این هر کدوم از این چالش ها، یه دلیل برای شادتر بودن روزتون هستن.

heart2

موضوع چالش این هفته تلاش و انگیزه برای اهداف هست. قراره با کمک هم هر روز یک قدم در جهت این هدف برداریم و در پایان هفته وقتی ببینیم هرروز خودمون رو به چالش کشیدیم و در انجامش موفق بودیم کلی حس خوب میگیریم. در آخر هفته عملکردمون و تاثیر چالش رو در زندگیمون می سنجیم و میتونیم تصمیم بگیریم که دوست داریم این راه رو ادامه بدیم یا نه. اگر تغییرات مفیدی در زندگی مون ایجاد کرده پس چرا بخشی از سبک زندگی ما نباشه؟

heart1

اگر در این مسیر با ما همراه شدی لطفا تجربیاتت رو در ارتباط با چالش تلاش و انگیزه برای اهداف با ما و بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بذار. اینطوری با هم کلی آدم دیگه رو هم به این کار تشویق می کنیم و دنیای رنگی تری میسازیم.

heart3

 goals2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...