وبلاگ رنگی رنگی - اگر اعضای تیم رنگی یک ماه کاملا بیکار باشن چی کار میکنن؟ - رنگی رنگی

وبلاگ رنگی رنگی – اگر اعضای تیم رنگی یک ماه کاملا بیکار باشن چی کار میکنن؟

وبلاگ رنگی رنگی – اگر اعضای تیم رنگی یک ماه کاملا بیکار باشن چی کار میکنن؟
یه روز جدید تو اداره رنگی رنگی شروع شده با این خبر که تنها گلدون شمعدونی منتظر بهار نمونده و زودتر گل داده و بچه ها هم از این موضوع خیلی ذوق زده شدن، حالا بچه های تیم رنگی رنگی پشت میزکارشون برگشتن و آفتاب ملایم زیبای زمستونی هم روی گلدون افتاده. می خوایم سوال این هفته رو با دختر مهربون شروع کنیم. شاید اگر شما هم شاغل یا دانشجو و دانش آموز باشید براتون خیلی هیجان انگیز باشه که ازتون بپرسن اگر یک ماه کاملا بیکار باشی چطوری وقتت رو پر می کنی؟ این سوال این هفته ما در اداره رنگی رنگی هستش.
heart3
دختر مهربون میگه: ” واااای آخجون! اول اینکه برنامه سفر هیجان انگیز میریزم و بعد هم شب تا صبح فیلم میبینم! برای یک ماه خوبه دیگه؟
اما دختر با سلیقه نظر دیگه ای داره : ” اممم کلی کتاب میخونم ، میرم یه سبک جدید عکاسی خبری رو تجربه میکنم میخوام برم با حوصله میون زندگی مردم و عکاسی کنم ازشون.. تازه همیشه دنبال یه فرصت بودم کوچه پس کوچه های شهرو که تاحالا نرفتم برم و ببینم
star3
میرسیم به عضو شکلاتی تیم که سرش خیلی شلوغه و برای بسته پستی این ماه داره در مورد موضوع مهمی با تلفن صحبت میکنه. برای همین فعلا تنهاش میذاریم و سوالمون رو از دختر موفرفری می پرسیم. ” اول از همه یه مسافرت میرم. یه مقدار زمانم رو میذارم برای یه کار داوطلبانه برای یه موسسه خیریه، البته از اون مدل کارهایی که تو توانایی های خودم باشه و نیاز به آموزش جدیدی نداشته باشه. طراحی دیجیتال رو در سطح ابتدایی یادمیگیرم! همین دیگه برای یه ماه کافیه فکر می کنم
heart2
برمیگردیم به اداره و دختر گل گلی خندون رو میبینیم که داره با موبایلش یه عکس قشنگ از گلدون میگیره. اول ازش قول میگیریم عکس رو بده که برای شما هم بذاریم و بعد جواب سوال رو اینطوری میده:  ” یک تصویر رنگ کردنی ۲ در ۲ متر میرم پرینت میکنم . می چسبونم به دیوار و شروع می کنم به رنگ کردنش با آبرنگ. بعدش قابش میکنم. یک چالش ورزشی سنگین هم شروع میکنم که هر روز انجامش بدم ( سنگین برای خودم مثلا ) اما در حد روزی ۲-۳ ساعت وقت ! علاوه بر اون تا جایی که بتونم کیک و شکلات میپزم :) شبا هم دیر می خوابم و هر شب یک انیمیشن یا فیلم قشنگ می بینم . از ایناست که همیشه با خودم میگفتم ” اینو یه روزی ببینم فکر کنم قشنگ باشه
 star1
دختر کهکشانی داره در مورد کاری با شکلاتی صحبت میکنه همین که حرفشون تموم میشه ما هم سریع سوال رو مطرح می کنیم:
کهکشانی : “وای چه جالب! خب! نمی دونم! امممم … “
شکلاتی: من بگم؟ “خب… هفته اولش که می رم سفر، احتمالا جنوب . یک کمپ ۴ . ۵ روزه. بعدش که برگردم میرم نجاری یکی از دوستام که ۱۰۰ ساله می خوام برم و یک سری چیزا برای اتاقم درست کنم.
کهکشانی: “واقعا؟ خب من اول از همه موبایلمو خاموش می کنم. بعد هر روز باشگاه میرم مثلا روزی چهار ساعت. بعد هم سعی می کنم یه محیط کتابخونه ای پیدا کنم که حداقل چند تا از کتابهای نیمه کاره تموم بشه. فکر کنم برای یک ماه کافیه. ولی خب وقت بمونه مسافرت هم میرم.
عضو خوش اخلاق تیم هم که وسط حرفهامون رسید میگه : “من اولین کاری که میکنم یکی دو روز رو در تخت سپری میکنم تا جایی که بتونم میخوابم بعد زنگ میزنم به شکلاتی که اگر جنوب بود که میرم پیش اون وگرنه مجبورم یه برنامه سفر بذارم یا جنوب یا ارتفاعات شمال و یکی دو تا کتاب هست که چندین ماهه نشده بخونم..
کهکشانی : ” چه هیجان انگیز! میگم جنگل های شمال هم خوبه ها! “
شکلاتی: “نه ما برای جنوب برنامه ریزی کردیم! خوش اخلاق بعد کار بیا ببینیم چه کارهایی باید بکنیم!”
کهکشانی و من :  :/
heart1
خب ! میرسیم به دخترشاد که با خنده میگه : دیگه همه آدم رنگی ها میدونن من عاشق آشپزی ام، چندتا دستور آشپزی جدید و امتحان میکنم. دنبال یه فرصت هم هستم اتاقمُ رنگ کنم دوباره بچینمش! خب مسافرت هم بذار تو برنامه ام! امممم…
star2
دیگه به وقت نهار رسیدیم و رنگی ها خوشحال و خندون دارن در مورد برنامه هاشون تو یک ماه تعطیلی صحبت میکنن. تا دیر نشده بهشون بگم این فقط یک سوال بوده ها.
روز شما هم پر از خنده و شادی و دلهاتون گرم :)
میزکار
شمعدونی
Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. bahar
  ۲۰ دی ۱۳۹۶

  چقد انرژی میدن این ادمای رنگی سپاس❤🍃
 2. الهام
  ۲۰ دی ۱۳۹۶

  کاش منم کارمندرنگی رنگی بودم
  • mina
   ۲۱ دی ۱۳۹۶

   واقعن سعادتیه…😕خوش به حال کارمندای رنگی😞
 3. نسترن
  ۲۰ دی ۱۳۹۶

  وای چه قدر این مصاحبه هاتون خوبه😍😊🙏
 4. سولی
  ۲۰ دی ۱۳۹۶

  ای جان❤💛💚💙💜
  چقد انرژی مثبت .. همیشه دلتون خندون
 5. مریم
  ۲۰ دی ۱۳۹۶

  میگم پس چرا یه طرح شکلاتی ندلرید
  به خاطر دختر شکلاتی و همه ما که عاشق شکلاتیم؟
 6. فاطمه گلی
  ۲۰ دی ۱۳۹۶

  هم ایده ها خیلی خوب بودن و هم اینکه خود متن انرژی خوب داشت.
  مرسی
  و خسته نباشید میگم بهتون
 7. Fatool
  ۲۱ دی ۱۳۹۶

  سلام بسته پستی ماهانه ارسال شده؟
 8. لی لی
  ۲۱ دی ۱۳۹۶

  با نظر الهام و بهار بشدت موافقم….
  اگر از زمین و زمان غم بباره….اینا منو خوشحال می کنن !!!
 9. maryam
  ۲۶ دی ۱۳۹۶

  vaaay naghashi 2*2m aaliee:)))ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...