رنگی یاب – دنیای سفالی اُکر - رنگی رنگی

رنگی یاب – دنیای سفالی اُکر

رنگی یاب – دنیای سفالی اُکر

دنیایی که در اون زندگی می کنیم، میزبان کلی اتفاق قشنگ و الهام بخش هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. افرادی که به رویاهاشون اهمیت میدن، اون ها رو دنبال می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

ما در رنگی یاب به دنبال چنین افراد، کسب و کارها، فعالیت ها و داستان های رنگی میگردیم که در گوشه به گوشه ی دنیامون وجود دارن و سعی می کنیم با معرفی کردن اون ها، به شما یادآوری کنیم که میتونین بخشی از همون تغییر مثبتی باشین که دوست دارین در دنیا ببینین.

آدم های رنگی دوست دارن ایده های جدید رو امتحان کنن. اون ها تفاوت های مثبت استقبال میکنن و  سعی میکنن تا با اضافه کردن جزئیات جدید و خلاقانه به زندگی شون، اون رو رنگی تر و هیجان انگیز تر کنن. دنیای هنر و خلاقیت انتهایی نداره. حالا دو هنرمند استعداد و نگاه خلاق شون رو پرورش دادن و اُکر رو خلق کردن.

اُکر یک برند سفال و سرامیک ایرانی هست که توسط دو دختر هنرمند رنگی به وجود اومده و اداره میشه. این برند ظروف سفالی و سرامیکی رو به شیوه ای متفاوت تولید میکنه. ظروفی که تقارن عادی رو ندارن و با ساختار بدون نظمشون حس جالبی رو منتقل میکنن. اون ها همچنین به شیوه ای جالب، چرم و سرامیک رو با هم ترکیب کردن و ظاهری جدید به محصولاتشون دادن.

اُکر یک استودیو آموزشی هم داره که به شما یاد میده چطور خودتون ظروف و آثار سفال و سرامیک مورد علاقه تون رو بسازین. شما میتونین از طریق صفحه اینستاگرام فروشگاه ochre.art.studio بیشتر با کارهاشون آشنا بشین و با خرید و معرفی این کسب و کار ایرانی به آدم های دیگه، ازشون حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...