رنگی یاب - انجمن پرخوران گمنام - رنگی رنگی

رنگی یاب – انجمن پرخوران گمنام

رنگی یاب – انجمن پرخوران گمنام

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتونن باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید 🙂

star1

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی بریم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم 🙂

star2

شاید با شنیدن کلمه “اعتیاد” یاد مواد مخدر بیفتین، اما در واقع اعتیاد میتونه در مورد هر عادت نادرستی استفاده بشه. ممکن هست خیلی از افراد به زیادی خوردن اعتیاد داشته باشن، این افراد برای تخلیه احساسات یا سرخوردگی و .. به خوراکی ها پناه میبرن. این نوع خوردن میتونه باعث مشکلات زیادی از جمله اصافه وزن بشه.

star3

سایت همراه یک منبع اطلاع رسانی در مورد انواع اعتیاد هست که سعی میکنه افراد رو از طریق یک برنامه ۱۲ قدمی از شر انواع اعتیاد خلاص کنه و یکی از زیرگروه های این سایت انجمن پرخوران گمنام هست و هدف این انجمن کمک کردن به افراد برای ترک پرخوری بی اختیار و زیاده روی در خوردن هست. در واقع افراد در جلسات این مجموعه متوجه میشن که اون ها “ذهن چاق” دارن که این موضوع باعث اضافه وزن در بدن شون میشه. این انجمن علاوه بر ایران در کشورهای زیادی از جمله آمریکا، کانادا، بلژیک، سوئد، فرانسه و … فعالیت  داره. در اینجا میتونید سایت انگلیسی مجموعه رو ببینید. 

star1

این انجمن تلاشی برای یک رژیم غذایی خاص یا کاهش و کنترل وزن افراد نمیکنه، بلکه تلاش میکنه فشارهای روانی که باعث پرخوری فرد میشه رو بر طرف کنه. خیلی وقت ها هم ممکنه این فشارها در ضمیر ناخودآگاه فرد و ریشه در کودکی اون داشته باشن. برای این کار یک برنامه ۱۲ قدمی دارن، اون ها میگن که تنها شرط عضویت، تمایل به بهبودی از اعتیاد به غذا هست. و نکته خیلی خوب اینه که این انجمن در بخش های زیادی از ایران فعالیت داره و گاهی اوقات جلساتی بصورت آنلاین هم برگزار میکنه. اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه رو میتونید در سایت www.oair.ir پیدا کنید.

star2

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. کیمیا
    ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

    سایت جالبی بود 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...