رنگی یاب - سرزمین جادویی نیل - رنگی رنگی

رنگی یاب – سرزمین جادویی نیل

رنگی یاب – سرزمین جادویی نیل

شده تا حالا به یک محصول خلاقانه نگاه کنی و با خودت بگی، آخه چطوری به ذهن سازنده‌اش رسید همچین چیزی رو بسازه؟ خلاقیت مثل یک ماهیچه می‌مونه، می‌تونیم با ورزش دادنش، اون رو قوی‌تر کنیم و هیچ محدودیتی هم براش وجود نداره. بعضی آدم‌ها، به خلاقیتشون پر و بال می‌دن، به توانایی‌شون اعتماد می‌کنن و در نهایت می‌تونن در ابعاد بزرگ‌تری، مثل یک کسب و کار موفق، استعدادشون رو نمایش بدن.

مهمون رنگی‌ یاب امروز ما یکی از همین آدم‌هاست. دختر هنرمندی که به اسم نیل می‌شناسیم‌اش و یک سرزمین جادویی داره! سرزمینی پر از مجسمه‌ها و عروسک‌هایی که انگار با جادوی پری‌ها ساخته شدن و هرکدوم قصه خودشون رو دارن. درواقع نیل، با ایده‌های ذهن خلاق خودش و یا گاهی با پیشنهادات مشتری‌هاش، آثاری رو خلق می‌کنه که شبیه‌شون رو ندیدی! با یک نگاه به جزئیات، ظرافت و رنگ‌آمیزی کارها، می‌تونی متوجه بشی که این هنرمند، وقت زیادی رو صرف کرده تا هرکدوم از این محصولات رو تولید کنه.

heart3

با یک نگاه به صفحه اینستاگرام nil.hand.made می‌تونی متوجه پیش‌رفت کارش در طول زمان بشی. علاوه بر مجسمه و عروسک، زیورآلات و جاسوییچی و .. هم می‌سازه. برای هرکدوم از کارهاش یک اسم جالب انتخاب می‌کنه و خوندن توضیحات مربوط به هر محصول هم که در زیر پست‌هاش می‌نویسه قطعا می‌تونه تجربه جالبی برات باشه.  گاهی از مراحل کارش استوری می‌ذاره و اون‌ها رو هایلایت کرده که بتونی بیشتر با روند تولید آشنا بشی. نیل به جادوی این آثار هنری معتقده، برای همین هم در توضیح پیج‌اش ازت می‌خواد تا با عشق بهشون نگاه کنی! مثل همیشه یادت باشه، با معرفی این کسب و کار به بقیه، می‌تونی ازش حمایت کنی.

star1

اگر افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...