رنگی یاب – نیکی های کوچکی که دل های زیادی رو شاد می کنن - رنگی رنگی

رنگی یاب – نیکی های کوچکی که دل های زیادی رو شاد می کنن

رنگی یاب – نیکی های کوچکی که دل های زیادی رو شاد می کنن

هر اتفاق خوبی که تو دنیا میفته، یک ذهن رنگی و اراده ای محکم پشتش بوده. آدم های رنگی میدونن که اگر رویایی رو در ذهنشون دارن، حتما توانایی رسیدن بهش رو هم در خودشون دارن. این آدم ها میدونن که برای داشتن یک دنیای بهتر، باید به سهم خودشون قدم بردارن. این قدم های کوچیک و بزرگ در کنار هم منجر به اتفاقات خوبی میشه که ما در رنگی یاب به اون ها میپردازیم.

star1

ما در رنگی یاب این اتفاقات رنگی که باعث میشن دنیا به جای بهتری تبدیل بشه رو به شما معرفی می کنیم. شاید انگیزه ای باشن که از این به بعد بیشتر به آرزوهاتون باور داشته باشین و دست از رویاپردازی و تلاش بر ندارین. چون همیشه در بین این مطالب رنگی، یک جایی برای شما هم داریم.

heart3

توی دنیا اتفاقات کوچیک زیادی میفته که از دید ما پنهان می مونه، اما صحبت کردن در مورد این اتفاق ها به بیشتر شدن اون ها کمک میکنه. باعث می شه به همه یادآوری بشه که هنوز هم اتفاق های خوب در جریان هستن، هنوز هم آدم هایی هستن که دغدغه هم نوعان شون رو دارن و برای قشنگ و رنگی کردن دنیا قدم بر میدارن.

امروز میخوایم مجموعه ای به اسم نیکی های کوچک رو معرفی کنیم، آدم هایی که قدم های کوچیک و بزرگی برای شاد کردن دل بقیه برمیدارن و در سایت شون به آدرس nikiha.org در موردشون مینویسن.

نیکی های کوچک تحت نظر موزه صلح تهران فعالیت میکنه. موزه های صلح که در جاهای مختلف دنیا هستن، هدف شون گسترش صلح و فرهنگسازی هست.

star1

نیکی های کوچک از آدم های معمولی مثل ماها قدرت میگیره، نمایشگاه برگزار می کنه، آدم هایی با توانایی خاص مثل پزشک ها رو دور هم جمع میکنه تا به عده ای کمک کنه، از اهدا کننده ها مو دریافت می کنه و کلاه گیس برای اون هایی که سرطان دارن میسازه، کتابخانه شهرهای کوچک رو تجهیز می کنه و ….

سایت شون رو بخونین و به بقیه هم معرفی کنین، چون همین هم می تونه یه نیکی کوچک برای قشنگ تر کردن دنیا باشه، شاید شما هم بتونین به شیوه ای در این اقدام های زیبا همراه بشین 🙂

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. romina
    ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

    سلام من رومینا هستم . به تازگی شروع ب ساخت پادکست کردم .تو پادکستام قراره فیلم کتاب اهنگ بیوگرافی افرادمشهور جاهای دیدنی و … رو واستون معرفی کنم.اسم پادکستم رومی کست romicast هستش و میتونید پادکستام رو توی شنوتو و ساندکلاود گوش بدید.باعث افتخاره اگه معرفی پادکستم رو توی رنگی یاب قرار بدیدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...